Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Jellemzek 2 férfit. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jellemzek 2 férfit. Ha egyedülálló lennél, melyikkel mennél el randizni, hogy jobban megismerd? Megindoklod, miért vele?

Figyelt kérdés

Mindkét férfi 185 cm magas, súlyfelesleg egyiken sincs, viszont "A" férfi 70 kg, "B" férfi 110 kg (izom értelemszerűen). Arcra A férfi sokkal jóképűbb, kék szemű, vonásai mint egy angyalnak vagy mesebeli hercegnek. B férfire a jóképűt nem lehet mondani, de attól még csúnyának se mondanám, maradjunk az átlagosnál. Öltözködésre B férfi az igényesebb, elegánsabb, de nem minden nap, hanem amikor kimozdul. Lényegében mindkettejük egy ápolt, kulturált megjelenésű férfi. Mindkét férfinek széles az érdeklődési köre, amikben behatóbb ismereteket szereznek, viszont érdeklődési köreik teljesen eltérőek. A férfinek a zene, hangszerek és ének, játékok, és a részvények világa. B férfinek az edzés, a tudatos táplálkozás, faházak, fegyverek, politológia, kutyák és állatvédelem. Tulajdonságra A férfi egy kedves, megnyerő figura, B sokkal többet morog. Kétségtelen, hogy mind a kettő jó ember, rendes ember, kifejezetten romantikus típusok, a nőket tisztelik.


Nem ízért írtam ki a kérdést, mert épp nekem kell köztük választanom, hanem csak úgy kíváncsiságból. Amúgy létező emberek, valós a jellemzés, én ismerem mindkettejüket, és én mindkettejükkel szimpatizálók, így nem fogok beszólni. Saját megítélésem szerint B-nek sokkal jobb a humora.


2020. szept. 17. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne választani, mert egyik sem az esetem, viszont mindkettő jó fejnek tűnik és értékes embernek. Nem szeretem az angyal arcú férfiakat, inkább az érdekesen csúnyákat, a B férfi ebből a szempontból érdekesebb és én is edzem és odafigyelek a kajára, az állatvédelem is fontos a számomra....de nem tűnik elég műveltnek az én ízlésemhez. Talán előbb a B férfit ismerném meg. De mint írtam, egyik sem az, akit én keresek.
2020. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműáen az A.
2020. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

B)

Nekem valahogy sose jött be az "angyali arcú" (és kék szemű) férfiak. Jó megnézni, de párkapcsolatban feszültebb lennék vele.

A súly nem mérvadó nálam (nincs bajom se a sovánnyal, sem a kicsit mackóssal, sem az izmossal - amíg esztétikus).

Szeretem az elegánsabb öltözködésű férfiakat (azt is értékelem, ha otthon nem szakadt alsónadrágban járkál).

Az "A" férfi témáihoz közöm sincs.

A "B" férfinál közös pont lenne az edzés, a tudatos táplálkozás, faházak, kutyák és állatvédelem.

A morgolódás se érdekel, mindenki szokott néha :D

Szóval a B.

2020. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

LOL


185 vagyok, 70 kiló utoljára 15 évesen voltam ekkora magassággal, ez a pasas tuti a nők álma, ha nem fújja el a szél


(nem, nem vagyok elhízva, és szénné gyúrva sem, de egy ekkora férfi inkább fiúka, gondolom ecset hajjal :))

2020. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
várj, kitalálom! Te vagy A) férfi, a kedves, aranyos, de ropi pasi, és a kiszemelt csaj inkább B)-re gyúr a mogorva, fegyvermániás, kigyúrtra :)
2020. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű A. A telszámát is tudod? 😊
2020. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Kevés.

Olyannal mennék el randizni, akit már kiválasztottam páromnak.

2020. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A 70 kg nem gond, majd felhizlalom. 😅 Na, van telszám oder nincs?
2020. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és 185 cm-rel, azaz nálam 2 fejjel magasabbal ma már nem mennék el randizni.

Régebben nem érdekeltek ilyen részletek, volt két 186 cm magas kedvesem, ma már érdekel, hogy ne legyenek égbekiáltó különbségek.

2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű A. De nagyon örülök, hogy nem mindenki rájuk pályázik, mert eddig teljesen abban a hitben voltam😄
2020. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!