Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Jellemzek 2 férfit. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jellemzek 2 férfit. Ha egyedülálló lennél, melyikkel mennél el randizni, hogy jobban megismerd? Megindoklod, miért vele?

Figyelt kérdés

Mindkét férfi 185 cm magas, súlyfelesleg egyiken sincs, viszont "A" férfi 70 kg, "B" férfi 110 kg (izom értelemszerűen). Arcra A férfi sokkal jóképűbb, kék szemű, vonásai mint egy angyalnak vagy mesebeli hercegnek. B férfire a jóképűt nem lehet mondani, de attól még csúnyának se mondanám, maradjunk az átlagosnál. Öltözködésre B férfi az igényesebb, elegánsabb, de nem minden nap, hanem amikor kimozdul. Lényegében mindkettejük egy ápolt, kulturált megjelenésű férfi. Mindkét férfinek széles az érdeklődési köre, amikben behatóbb ismereteket szereznek, viszont érdeklődési köreik teljesen eltérőek. A férfinek a zene, hangszerek és ének, játékok, és a részvények világa. B férfinek az edzés, a tudatos táplálkozás, faházak, fegyverek, politológia, kutyák és állatvédelem. Tulajdonságra A férfi egy kedves, megnyerő figura, B sokkal többet morog. Kétségtelen, hogy mind a kettő jó ember, rendes ember, kifejezetten romantikus típusok, a nőket tisztelik.


Nem ízért írtam ki a kérdést, mert épp nekem kell köztük választanom, hanem csak úgy kíváncsiságból. Amúgy létező emberek, valós a jellemzés, én ismerem mindkettejüket, és én mindkettejükkel szimpatizálók, így nem fogok beszólni. Saját megítélésem szerint B-nek sokkal jobb a humora.


2020. szept. 17. 20:05
1 2
 11/20 Andi80018 ***** válasza:
68%
Az "A" semmiképpen, mivel vékony, 70 kg kevés, én is annyi vagyok majdnem. A "B"-nél nagy előny, hogy kondizik. Legalábbis mintha azt írtad volna. Szóval inkább a második.
2020. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerencsére a világon több férfi típus van, mint A) és B)...


Így aztán lehet egy normálisat is találni a két díszpinty helyett

2020. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Különben az "A" tipus az esetem ha 173 cm-nél kisebb és 50-70 kg, 173 cm-nél max. 78-80.
2020. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk tényleg jobb lenne, ha normál súlya lenne mindkettőnek. Az A. 70 kg-ja nagyon soványka, a 110 kg-os B. meg kb. agyonnyomna.

Igazándiból az érdeklődési kör miatt A., na meg a kedves, nyugodt temperamentuma miatt. Tudom milyen 100 kg feketti pasival, meg azt is tudom, h milyen a morgós hozzá, na meg azt is, h minden érdekli, ami férfias, de kb.semihez sem ért, csak szakért... Ja a humor.. Ilyen férfinek az is szakállas, szal, köszike, de nem kérek belőle.

Már mindent megválaszóltam, megérdemlem a telszámot. 😋

2020. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Részemről így látatlanul inkább az A, de mindkettő értékesnek tűnik, élőben bármi lehetne. De alapvetően kedvelem a vékonyabb, szendének tűnő ("angyalarcú") férfiakat. Perverz módon élvezetes kicsit "megvadítani" őket, kivetkőztetni magukból.
2020. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet értelmes választ adni. Csupa olyan dolgot írtál le, ami nálam nem kizáró, de nem is különösebben hat meg.
2020. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján kettő közül az A, mert alfa, nem szeretem a bétákat. :D


Viccet félretéve, az A érdeklődési kör alapján szimpatikusabb lenne.

2020. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag az A. Leírás alapján álompasi.
2020. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Andi80018 ***** válasza:
Elég vicces, hogy aki a B-ét választotta, le is lett pontozva. :-D
2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A

A külső leírás annyira nem számít, ahhoz látni kéne. Igzából a B férfinál ez a fegyveres-faházas vonal nagyon nem jön be, sem az edzés-táplálkozás mint hobbi. Így kizárásos alapon marad a másik.

2020. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!