Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb döntés lenne ha otthagyné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb döntés lenne ha otthagynék emiatt egy olyan munkahelyet amit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem belezúgtam egy házas férfiba. A hapsi gyönyörű.. (szerintem én ilyet még soha az életben nem mondtm) 🙊🙉🙈 Mikor megtudtam, hogy családja van, nem foglalkoztam a témával. Idővel viszont megismertem. Beszélgetések, közös projektek stb és csak azon kaptam magam, hogy egyre többször jár a fejemben. Elég ha meglátom, kivirulok, izgatottan megyek dolgozni, de bromi szomorú leszek amikor arra gondolok, hogy ebből semmi sem lesz. Ő nem tudja, én hogy érzek, és nem is fogja megtudni. Valószínűleg jól körbe lennék röhögve, de egyébként is csak bonyodalmat okozna ha ez kiderülne. Azért nehéz a helyzet, mert szeretem a munkahelyem ami ritka. Viszont borzalmasan szr érzés úgy kommunikálni valakivel hogy közben ilyen érzeseket táplász iránta, neked viszont úgy kell tenned mintha minden rendben lenne de valahol nagyon nehezen viselem, pláne hogy ő olyan jó kedvvel beszélget és én annyira felvenném a "ritmust" de tudom hogy nem szabad. Bakker.. Most olyan szerencsétlennek érzem magam. 😃


SUCKS. 😣😵😵🙁


2020. szept. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgy érzed, hogy nem tudsz ebből kilábalni, akkor szerintem nézz más munkahelyet.
2020. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Képzeld el szrás közben.


Rögtön kiábrándulsz.

2020. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
De primitív volt ez a példa.. Ha vkit szeretünk, akkor akár előttünk is kakilhat, semmit nem venne el belőle.
2020. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a főnökömmel van viszonyom pedig házasok vagyunk mindketten. Nagyon bánom hogy nem mondtam fel még az elején míg lehetett.

Szerintem ne bonyolódj bele.

2020. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is belezúgtam egy kollégámba. Próbálom kerülni vele a kontaktot, illetve arra gondolok, mennyire fájna ha a szeretője lennék és csak arra használna
2020. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is ismerek ilyen srácot, nagyon jól néz ki, vicces, aranyos, és nagyon házas, két fiuk is van.

Nálunk az én párom is a munkatársam, szuper a kapcsolatunk, 3 év után is szerelmes vagyok belé, de amikor ez a srác felbukkan, beindul a nyálelválasztásom rendesen... Ez van. Ettől még nem cserélném le (se erre a srácra, se senki másra) a páromat, aki egyébként tudja mi van, és beszólogat, de csak viccesen, ha a jópasi kolléga felbukkan. A jócsaj kollégáknál én ugyanezt teszem. 😛

Meg kell tudni tanulni kezelni az ilyen helyzetet, mert a legboldogabb, legtökéletesebb kapcsolatban is jöhet ilyen, de azért, mert valaki jól néz ki, nem szabad bekattanni miatta.

Örülj az energiáknak, amit kapsz tőle, ragyogj bátran, álmodozz (te megteheted, független vagy), és éld az életed. Majd elmúlik. Vagy jön valaki más az életedbe. Szerintem emiatt ne boríts egy jó munkahelyet, inkább vedd úgy őt, mint plusz cafeteriát, akinek a társaságát bűntudat nélkül ér élvezni.

2020. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább csak neki mondanám el a szitut, és megkérném, hogy kerüljön. Érthető helyzet, remélhetőleg segít. Közben lehet másik munkahelyet is keresni, de a karrier fontos. Nehéz jó munkahelyet találni. Sokkal nehezebb mint egy ilyen plátói szerelem. Tapasztalat...
2020. szept. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet amiben a nők nem csinálnak maguknak direkt problémákat?
2020. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6 Nagyon házas?! 😀

Miért, ha nem lenne gyerek, akkor csak enyhén lenne házas vagy mi? 😂

De amúgy köszi a kommentet, tetszett az utolsó bekezdés, kb én is ezen a véleményen vagyok.


#7 Dehogy mondom el neki! Ez nem segítene, csak bonyodalmat okozna. A kor sem sem segít ezen, én egyetemista vagyok, ráádásul fiatalabbnak tűnők, neki egy gyönyörű felesége van aki úgy néz ki mint egy igazi NŐ. Milyen ciki lenne már, egyáltalán nem tekint nőként rám de ne is tekintsen mert ez bukott ügy.


Viszont nem csak a külső. Mindig olyan magabiztosan adja elő magát, aztán azért látni, hogy a magas pozi mennyire leterheli és néha el lehet csípni azt az arcát is amikor legszívesebben úgy segítenél neki hogy jobb legyen. Egy nős hapsi már nem olyan mint egy szingli hiába 35 éves mindkettő. Előbbi már lenyugodott, tudja kezelni illetve ami a legfontosabb tudja értékelni a nőt mert hellyel-közzel beérett a feje, pláne ha gyereke is van, ellentétben a sok szinglivel aki adott esetben minden héten más nőt kefél. Teljesen más kategória a kettő. És ez látszik rajta. Legalábbis megvan nála ez a balance amitől férfiként tudsz tekinteni rá. Persze nyilván nem ismerem eléggé, biztos vannak hülyeségei mint mindenki másnak, de az alap beugrót ő szépen hozza.


ÉS EZ NAGYON RITKA.

2020. szept. 19. 08:20
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Direkt írtam így. 🙂 (De csak félig-meddig viccből, mert a két kiskorú szerintem számít legalább annyit pluszban, mint a jegygyűrű.)


Tény, hogy nem csak a külső számít, rengeteget számít a fellépés, a kisugárzás is. Viszont hidd el, pont az, ami tetszik benne, az veszne el akkor, ha kiderülne, hogy el lehet szeretni a családjától.


Ami a feleségét illeti, egy gyönyörű, felnőtt nő, akinek kialakult stílusa van, imponáló lehet neked, te is lehetsz majd ilyen, valószínűleg leszel is. De azért ne legyen most sem romokban az önbizalmad, mert te meg most vagy fiatal, úgy ragyogsz, ahogy talán sosem fogsz később, a férfiak 99%-a szerint a legszebb, legkívánatosabb nők közé tartozol jelenleg. És egyetemre jársz, tehát még okos is vagy.

A férjek egy jelentős része ebben a helyzetben a kiszemelted helyében roppant elégedett lenne, ha tudná, milyen érzelmeket táplálsz irányába. A gerinctelenebbje élne is a lehetőséggel.


Szóval fel a fejjel, az előző utolsó bekezdésemet most is tartom, próbálj meg károk nélkül profitálni a helyzetből.

2020. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!