Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb döntés lenne ha otthagyné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb döntés lenne ha otthagynék emiatt egy olyan munkahelyet amit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem belezúgtam egy házas férfiba. A hapsi gyönyörű.. (szerintem én ilyet még soha az életben nem mondtm) 🙊🙉🙈 Mikor megtudtam, hogy családja van, nem foglalkoztam a témával. Idővel viszont megismertem. Beszélgetések, közös projektek stb és csak azon kaptam magam, hogy egyre többször jár a fejemben. Elég ha meglátom, kivirulok, izgatottan megyek dolgozni, de bromi szomorú leszek amikor arra gondolok, hogy ebből semmi sem lesz. Ő nem tudja, én hogy érzek, és nem is fogja megtudni. Valószínűleg jól körbe lennék röhögve, de egyébként is csak bonyodalmat okozna ha ez kiderülne. Azért nehéz a helyzet, mert szeretem a munkahelyem ami ritka. Viszont borzalmasan szr érzés úgy kommunikálni valakivel hogy közben ilyen érzeseket táplász iránta, neked viszont úgy kell tenned mintha minden rendben lenne de valahol nagyon nehezen viselem, pláne hogy ő olyan jó kedvvel beszélget és én annyira felvenném a "ritmust" de tudom hogy nem szabad. Bakker.. Most olyan szerencsétlennek érzem magam. 😃


SUCKS. 😣😵😵🙁


2020. szept. 18. 21:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez egyre jobb. Most meg a gyereket hasonlítgatod a jeggyűrűhöz. 😀


Nincs romokban az önbizalmam, a feleségének is csak a kinézete az ami előny, de a személyiségem már le nem cserélném az övére, hiába van 10 évvel több tapasztalata, a gyerekes anyukák befásulhatnak, egy fiatal nő pedig rendkívül imponáló tud lenni amikor rajong a férfiért. És ha még megértőbb is a férfi felé (ebből a rajongásból kifolyólag), akkor simán leköröz egy 30as hisztis nőt.


Mindegy, egyelőre várok mi lesz, aztán talán váltok.

2020. szept. 19. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!