Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szerettétek valamelyik exeteket, de nem szerelemmel, még évekkel a szakítás után is?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy exem, akivel már évekkel ezelőtt szakítottunk, de még mindig úgy érzem, szeretem, csak nem szerelemmel (1 évig bírtuk). A többi exem iránt semmit sem érzek, teljesen közömbösek érzelmi szempontból. Igaz belé voltam egyedül igazából szerelmes annó.

Még mindig jól esik, ha megpuszil, néha meg is csókol, de az ilyen természetes érzés, nem az a bizsergető, mint régen, mikor tényleg szerelemmel szerettem. A többi extől nem viselném el, hogy akár csak puszilgassanak.

Egyébként már külsőre sem vonz, úgy mint régen, mégis ez van.

Mi lehet ez? Vagytok így valakivel ti is?


2020. okt. 3. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

És ez az exed hány éves?

2020. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért annyira fontos ez? Bőven elmúltunk már 20 évesek mindketten, legyen elég ennyi.
2020. okt. 3. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jól esik a "törődés". Ha mástól jönne, őt raknád ebbe a helyzetbe.
2020. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Hány kapcsolatod volt eddig?

Lehet csak sose fogott meg annyira még senki se mint ő.

2020. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3: Mindegyik utána következő exem ugyanúgy, vagy jobban is törődött velem.

4: De, épp most is odavagyok nagyon egy férfiért (bár viszonzatlan).

2020. okt. 3. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát elég gáz, hogy mással kapcsolatban voltál és közben az exed ott puszilgatott meg pláne smárolgatott...Ugye a pasidnál sem zavarna az ilyen egy fordított helyzetben?

Egyébként meg persze, hogy nem tudod elengedni, ha időnként azért még csókolgat.

2020. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Ne zavarjon, hogy amikor pasim volt, akkor nem csinálta, de köszi a kioktatást 0 információ birtokában. Előbb kérdezz, ha valamit nem tudsz, aztán dumálj.
2020. okt. 4. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Dumálni itt egyedül te dumálsz. Olyanokról, hogy ja amúgy még mindig smacizgatsz vele meg ja amúgy nem tudtad elengedni, hiába voltak más pasijaid. Ezek után ne neked álljon feljebb. Ja és ha kérdezel, a te felelősséged kiírni minden fontos infót. Nehogy már te kérjél számon.

Egyébként ha tényleg nem tini vagy már, komolyan nem jut eszedbe, hogy ha túl akarsz lépni rajta, akkor nem kéne smárolgatni?

2020. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Ha nem tudsz normálisan válaszolni, csak ilyen kioktató stílusban, akkor nem kell erőlködni, ennyire egyszerű...
2020. okt. 4. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a legelső barátommal vagyok igy, nagyon szerettük egymást 20 evvel ezelőtt. 5 évig voltunk együtt, sokaig nem talalkoztunk a szakítás után.Férjhez mentem, gyerekeim lettek meg ma is tart a házasságom. Kb. 6 éve felvettük a kapcsolatot neten, semmi célom nem volt ezzel, csak tudni akartam mi lett vele. (en írtam neki) Azota nem birom kiverni a fejemből, 1szer találkozunk az utcán és annyira hevesen dobogott a szivem nem is értettem miért, de már most tudom... mert ő volt az igazi!!!!
2020. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!