Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szerettétek valamelyik exeteket, de nem szerelemmel, még évekkel a szakítás után is?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy exem, akivel már évekkel ezelőtt szakítottunk, de még mindig úgy érzem, szeretem, csak nem szerelemmel (1 évig bírtuk). A többi exem iránt semmit sem érzek, teljesen közömbösek érzelmi szempontból. Igaz belé voltam egyedül igazából szerelmes annó.

Még mindig jól esik, ha megpuszil, néha meg is csókol, de az ilyen természetes érzés, nem az a bizsergető, mint régen, mikor tényleg szerelemmel szerettem. A többi extől nem viselném el, hogy akár csak puszilgassanak.

Egyébként már külsőre sem vonz, úgy mint régen, mégis ez van.

Mi lehet ez? Vagytok így valakivel ti is?


2020. okt. 3. 13:53
1 2
 11/11 zol56 ***** válasza:
Volt, és most is van. Ugyanaz a személy. Bár nagyon régen véget ért és azóta nem találkoztunk egyszer sem. A szerelem érzése már nincs meg régen de a szeretet és a tisztelet az mai napig tart még ha nincs is benne a hétköznapjaimban. Ettől még nyugodtan élhet az ember párkapcsolatban.
2020. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!