Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő mit gondol ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő mit gondol ezen a nevetséges férfi reakción?

Figyelt kérdés

Amikor egyszerűen nem tudja mivel menteni a bőrét, egyértelműen nincs igaza valamiben es erre úgy védekeznek hogy (mert máshogy már nem tud) hogy idiótának allítja be a nőt.


Ilyet pasit lapátra tennétek?


2020. okt. 6. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Ezt, amit leírtál, angolul úgy hívják, hogy gaslighting.


[link]


[link]

2020. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt sokszor csinálja, (mondjuk 1 is árulkodó) akkor feltételezhetően sosem fog bocsánatot kérni, sosem fogja elismerni, hogy hibázott, sosem fog tisztelni és egyenrangú félként tekinteni. Én személy szerint össze sem jönnék ilyennel, mert ez úgy kicsapja a biztosítékot nálam, hogy azonnal elzavarom.

Ne legyen màr megalázó egy felnőttnek bocsánatot kérni vagy elismerni, hogy hibázott. Egyébkènt ismerek ilyet, és le is pattintottam.

2020. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a jól körülírt mondatok...

Azért nincsenek egy véleményen mert a 2 fél szerint a másiknak egyértelműen nincs igaza.


Nálam is volt már ilyen "gas..." ekkora barom megnevezést.

A nagy "nekem van igazam" ügy szintje az volt kb, hogy "miért nem tudod egymást mellé párhuzamosan rakni a cipőidet, olyan rendetlen vagy". Amikor meg én mondtam, hogy igen, de legalább az én cipőim ugyan ott vannak nem itt meg ott a lakásban akkor meg jött a "de, de.."

Hagyjuk is... csak vitagenerálás a semmin, ha meg szembesítés van akkor más szemében a szálka...

2020. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom csak neked Nőnek lehet mindig igazad.
2020. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Valószínű igazad van a témában, de nem tud rá mit mondani, bár az is lehet, hogy a te stílusod sem épp asszertív, hanem támadó, ez veri ki nála a biztosítékot, ezért támadásra támadással reagál. Ezt kívülről nem tudjuk megállapítani milyen kontextusban zajlik le egy ilyen beszélgetés, ha pl. közben te is lekezelően beszélsz vele ne csodálkozz, hogy így viselkedik. Meg nem tudjuk miről van szó, lehet, hogy tényleg te viselkedsz idiótán de az is lehet, hogy elfogytak az ész érvek nála, jön a személyeskedés.

Én azt nem bírom mikor a nőkre gyakran rásütik, h tudod már megint "hisztizik" azon pl. "hogy iszom, rendetlen vagyok, folyamatosan flörtölök mellette," stb. holott teljesen normális, hogy ezért szól az ember, ez nem hiszti. A hiszti ha teljesen bagatell dolgokat nagyítunk fel, kukacoskodunk jelentéktelen dolgokon.

Egy vérbeli sovinisztának minden hülyeség amit a nő mond és nála mindig" hisztizik" a nő.

2020. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Attól tartok, hogy nem mondtál el nekünk mindent. De ha valóban úgy van, ahogy állítod akkor nem lapátra tenném, hanem trágyadombra. Oda való


30F

2020. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Külsős véleményeket kértem ki innen, és nekem adtak igazat.

Engem csak az bánt hogy ezt egy évig tűrtem. Akkor kezdődött a kapcsolatunk és hittem abban hogy jobb lesz.

2020. okt. 6. 08:48
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem férfi tulajdonság, hanem emberi tulajdonság, mind a két nemre jellemző lehet.
2020. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Honnan veszed hogy igazad van? Csak mert egyáltalán nincs.
2020. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem túl empatikus tulajdonság egy vitában így reagálni ez tény. A másik szempontjainak, vélemények a teljes elutasítását jelenti és "végső érvként" a másik lehülyézése. Azt sugallja tojik fejedre és mondhatni kicsit egoista az illető.

Szabadulj az ilyen mérgező emberektől, kivéve ha minden vágyad hogy a saját akaratod, személyiséged, véleményed feladva feloldódj, alárendelődj a másiknak.

2020. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!