Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő mit gondol ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő mit gondol ezen a nevetséges férfi reakción?

Figyelt kérdés

Amikor egyszerűen nem tudja mivel menteni a bőrét, egyértelműen nincs igaza valamiben es erre úgy védekeznek hogy (mert máshogy már nem tud) hogy idiótának allítja be a nőt.


Ilyet pasit lapátra tennétek?


2020. okt. 6. 07:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hívják nálam, hogy exférj. Sajnos sokára jöttem rá, hogy mennyire hülyére vett. Legjobb védekezés volt a támadás, csak ő volt a szent, én hülye vagyok, rosszul látom, rémeket látok stb.
2020. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Senki se mondta, hogy igazad van. Miben? Nem írtál semmit. Azt mondjuk, hogy ez a jelenség, amit valószínűleg csak te látsz így, és valószínűleg ő is úgy látja, hogy te ezt csinálod, nagyon nagyon rossz.
2020. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem apukám csinál néha ilyet, ha látja hogy nagyon közelednek az érvek, ami miatt nincs valamiben igaza esetleg, akkor hirtelen süket lesz, rosszul lesz, hirtelen nagyon sürgős dolga lesz, vagy a másik lesz a hülye. Meg sem hallgatja olyankor a másikat, mintha kikapcsolna az agya olyankor. Szóval ez ilyen pillanatnyi agykihagyás állapot mikor nem lehet beszélgetni.
2020. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Mit gondoltam volna... Tudtam, hogy nekem van igazam. Hagytam a fenébe a vitát is meg a pasit is.
2020. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na akkor vegyük végig:

"Más nő mit gondol ezen a nevetséges férfi reakción?"


Huhh..

Ilyen megfogalmazás nincs, b-zdmeg, a magyar nyelvben, hogy mit gondol EZEN!!


"Más nő mit gondol ERRŐL a nevetséges férfi reakcióRÓL?"


Ezt szeretted volna írni.


"Amikor egyszerűen nem tudja mivel menteni a bőrét, egyértelműen nincs igaza valamiben es erre úgy védekeznek hogy (mert máshogy már nem tud) hogy idiótának allítja be a nőt."


Első két tagmondatban még egyes szám 3. személy: "nem tudja mivel menteni a bőrét, egyértelműen nincs igaza"


Aztán hirtelen váltás többes számra: "es erre úgy védekeznek hogy"


Majd megint vissza egyes szám 3. személyre: "idiótának allítja be a nőt"



Szóval, kislányom, én nem tudom, hogy miben nem volt egyértelműen igaza az úriembernek, de az sziklaszilárd tény, hogy te egy idióta vagy.

2020. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Vannak olyan laposföldesek például, akiket a legjobb észérvekkel sem tudsz meggyőzni semmiről, és a végén tényleg csak lehülyézni tudod.
2020. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!