Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya bőr? Most fog először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya bőr? Most fog először nappal látni? Félek nagyon? 21/L

Figyelt kérdés
Egy edzésen ismerkedtem meg vele ami jó későn szokott lenni, már sötét van. Apró pattanáshegek, fekete miteszer, amit karbantartok ugyan de azok a kis pontok mindig látszódnak. Nappal nagyon látni. Az egész arcom nem szeretném naponta alapozni emiatt így nem használok. Randizni hívott nappal lenne én borzasztóan félek mit fog szólni. El se nagyon merek menni. Tanácsok? 😭

2020. okt. 6. 15:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenn vagy instan ajánlom az Okosszepség insta oldalt. Megfizethető áru termékeket ajánl, neki is van dm márkás, illetve egy alap rutin összeállítása 10 ezer alatt megvan. Nekem kb 3 hét után látványos volt az eredmény.
2020. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Oriflame/ avont próbáltam csak ki még de az nagyon meglátszott. 😔
2020. okt. 6. 15:51
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt felejsd el! Yves Rochernek van egy nagyon jó alapozója, vagy a Fitme Maybelline
2020. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a Clinique termékeit ajánlanám, ha az nagyon húzós árban, akkor a DM-ben, Rossmann-ban is lehet olyanokat kapni, amik bőrgyógyászatilag jobban megállják a helyüket, több természetes anyagot tartalmaznak.
2020. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Oriflame az mièt rossz vajon ?
2020. okt. 6. 15:56
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele van parfümmel és alkohollal tok8 milyen marka, lehet az egy 100 ezer ftos kence, akkor is hulladék.
2020. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Esteé Lauder. Imádom, bár ez profi sminkhez való.


Próbálj szerintem BB krémet. Biodermának is van, de a többi is jó lehet.

2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos latta sötétben is h nezel ki, nem maszk volt rajtad csak kicsit sotet volt. Ket lehetőség van amugy is bejossz neki es ezt elfogadja h ilyen a borod hiszen nem tehetsz rola es azert kezeled is. Vagy is nem annyira felszines h nehany borhiba miatt veszni hagyjon egy ilyen lanyt biztos lat benned valamit. Vaaaaagy iszonyat eltulzod a hibak merteket bizonyos onkepzavarok regi serelmek miatt kozben meg nem annyira veszes a helyzet. Szerintem ne aggodj, es ne alapozoban menj a randira az olyan lehangolo meg ha latszik is a keszulodes, csak termeszetesen. Sok sikert ;) f/27
2020. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
18. Nagyítoval nappal nézem és úgy nagyon undi. Esti lámpánál viszont tök simának látszódik a bőröm.
2020. okt. 6. 16:16
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadod meg amit ír az ember minek kérdezel?
2020. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!