Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya bőr? Most fog először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya bőr? Most fog először nappal látni? Félek nagyon? 21/L

Figyelt kérdés
Egy edzésen ismerkedtem meg vele ami jó későn szokott lenni, már sötét van. Apró pattanáshegek, fekete miteszer, amit karbantartok ugyan de azok a kis pontok mindig látszódnak. Nappal nagyon látni. Az egész arcom nem szeretném naponta alapozni emiatt így nem használok. Randizni hívott nappal lenne én borzasztóan félek mit fog szólni. El se nagyon merek menni. Tanácsok? 😭

2020. okt. 6. 15:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Megfogadtam, kérdeztem jó alapozókat, nem tudom miről írsz. 🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. okt. 6. 16:23
 22/32 anonim ***** válasza:
72%
Mac studio fx fluid
2020. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk úgy hogy van egy házad amiről omlik a vakolat akkor előbb nem lefested hanem kijavítod a vakolatot, majd lefested nem?
2020. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ásványi alapozók mind jók, én a poralapozókra esküszöm, de folyékony is van.

Ajánlom a Lily Lolo ásványi alapozókat, de ezen az oldalon tudsz nézegetni: [link]

Ezek sokkal kíméletesebbek, mint a drogériás alapozók.

2020. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

23. Te most az arcom egy ház falához hasonlítod? Te biztos férfi vagy.


A nőknek köszönöm hogy ajánlottak termékeket, utána járok.

2020. okt. 6. 16:47
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, te meg óvodás. Nem pasizni kéne, hanem érni pár évet..
2020. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
58%
Tuti látta a pasi, hogy milyen a bűröd. Ás képzeld, így is tetszettél neki. Nem kellene ezt túlparázni. Ha jársz edzeni, akkor valószínűleg csinos kis macska vagy, őt meg nem érdekli pár miteszer, így is tetszel neki.
2020. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
18%
Tudod, neki mi van a lába közt, és nem szégyelli? Te se szégyelld.
2020. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen hazug nők előbb utóbb lebuknak és kiderül hogy vakolat nélkül milyen rondák. Hiába minden manipuláció mert lelepleződés lesz a végén.
2020. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Azok a dolgok,amiket leírtál, egyáltalán nem tűnnek komolynak. Szerintem nekem fel se tűnne,nem foglalkozok apró bőrhibákkal.
2020. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!