Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás csajok, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás csajok, összejönnétek egy szobafestő férfivel, ha jóképű?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 23:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
:) de, festettem már ki teljes szobákat többször. Ne hasonlítsd fodrászhoz vagy cukrászhoz, mert az művészet ha jól csinálja valaki. A szobafestés nem az, és nem tudom hogy lehet életcél.
2020. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19: nem nézem le, nem mondtam hogy nem lehet intelligens. Csak azt hogy mi nem illenénk össze. Mi ezzel a baj? Nekem fontos hogy a férjem a szakmájában is fejlődni akarjon és legyenek céljai. Én is ilyen vagyok.
2020. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De miért csak a munkában lehet fejlődni, meg lehetnek céljai?
2020. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem csak abban lehet, de engem zavar ha nem érdekli a munkája. Nem tudom elmagyarázni. Egyébként a férjem is bolti eladó volt diploma nélkül. Amikor terveztük az esküvőt őszintén megmondtam neki hogy kétségeim vannak emiatt. Azóta megtalálta amit szívesen csinál és fejlődni is tud benne. De barátként pl nem érdekel, egyáltalán nem nézem le őket.
2020. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen,meg ha intelligens.
2020. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tudja a másodfokú egyenlet megoldóképletét.
2020. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!