Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okból nem akartatok párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nem akartatok párkapcsolatot azzal a személlyel akit szexre elfogadtál?

Figyelt kérdés
Szexre jó volt, de többre nem. Mi volt az oka?
2020. okt. 12. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Túl idős ahhoz, hogy komoly kapcsolat legyen köztünk.

De szexben viszont többet nyújt mint eddig bárki.

L/25

2020. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert az elején letisztáztuk, hogy ez csak szex. Nem akartam sem párkapcsolatot, sem vele párkapcsolatot.

Amit én a férfiaktól hallok: Amikor csak szex van, akkor a kapcsolatnak a "jó" részét kimaxolják, csók, szex, intimitás, programok, a kevésbé népszerű részét: elköteleződés, hiszti, problémák minimalizálják.

2020. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
36%
mert ronda volt a csaj de a teste az jó volt lehet le pontozni....
2020. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Mert te helyes vagy?
2020. okt. 12. 18:05
 5/18 Lazy Lover ***** válasza:
11%
nem tartom magamat annak de igen az vagyok sok nő szerint
2020. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Hmmm de jó nektek! Hogy kell szexkapcsolatra keresni nőt? Mindenem megvan, autó, pénz, egzisztencia, viszont házas vagyok. Pont ezért kellene csak szexre.
2020. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt a személyisége, ami nem passzolt az enyémhez, de egyébként vonzódtam hozzá.

25/L

2020. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszerűen nem akartam (még) elköteleződni akkor, belátható időn belül legalábbis nem. Munka mellett végeztem a főiskolát, húzós időszak volt. A pasival nagyon jól megvolt a kémia, tökéletes volt a szex, eljárkáltunk vacsizni, moziba, egyszer együtt is nyaraltunk, jó volt, de nekem ennyi elég volt. (1,5 évig tartott.)
2020. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatoknak van egy tól-ig korhatára?
2020. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom hogy az első válasz mivel volt jobb, mint a harmadik?? hogy nő írta?

25 évesen egy öregemberrel dugatta magát, az fel van pontozva, de a harmadik is őszintén megmondta, hogy csak a teste miatt volt jó a csaj

most mi a különbség?

2020. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!