Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okból nem akartatok párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nem akartatok párkapcsolatot azzal a személlyel akit szexre elfogadtál?

Figyelt kérdés
Szexre jó volt, de többre nem. Mi volt az oka?
2020. okt. 12. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Kapcsolatot egy férfi se ér meg, de szexet van, aki.
2020. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
18:42 az ilyet megkeseredett internethuszár ronda femcel asszonyokat nem dugja senki sem XDDDD
2020. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
A férfi házas volt, én pedig túl egy nagy csalódáson... Tudom, tudom ciki, de ez van. Jött ha akart, aztán ment a dolgára. Szoros volt a kapcsolatunk, de egy határvonalon túl sosem léptünk. Én az elején kijelentettem, hogy eszébe se jusson elhagyni a családját, ő pedig elmondta, hogy soha eszébe sem jutna. Kiterítettük a kártyákat, mindketten tudtuk, hogy ez csak testiség. Viszonylag gyorsan kiderült az is, hogy amíg a szex brutálisan durván működik köztünk, addig olyan mértékben különbözünk, hogy nincs miről beszélnünk. Erre jó volt. Nekem búfelejtő, neki egy kis színfolt.
2020. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

Az egyik túl fiatal volt és egy kicsit dilis, azon kívül jól át is vert. De már akkor szakítottam, amikor még nem vert át, mert nem láttam a jövőjét az egésznek. Jól nézett ki, vonzó volt, a szex nem volt a legjobb, de egy alkalom után nem írtam volna le, viszont azt éreztem, hogy nekem megalázó ez a duglak, amíg meg nem találom életem párját szerep és inkább kiléptem. Szerelmes voltam valaki másba és hozzá képest olyan langymeleg is volt az egész, szóval nem éreztem jól magam benne, viszont túl sok időmet követelte.


A másik férfi is búfelejtőnek kellett, de annyira izgult, hogy fel se állt neki, viszont ott helyben szerelmet vallott, amitől annyira meghatódtam, hogy adtam még néhány esélyt neki, de amikor ötödik alkalomra végre leküzdötte a gátlásait, akkor se volt valami nagy élmény vele a szex. Egyre jobban kezdett rám telepedni, követelte, hogy minden nap hívjam vagy írjak, elkezdte a közös jövőnket tervezgetni, pedig az elején leszögeztem, hogy csak szexet akarok és mást szeretek. Beállított váratlanul a munkahelyemre és olyan randikra hívott, hogy állandóan ismerősökbe botlottunk. Én megértettem, hogy neki szüksége van ezekre ráhangolódásként, de a szex továbbra se volt jó vele, engem meg egyre jobban kisajátított. Egy ideig én is eljátszottam a gondolattal, hogy mellette akár meg is öregedhetnék, de aztán utánam nyúlt a férfi, akit szeretek és eldobtam mindent a semmiért. Egy percig se bántam meg. Úgy éreztem, mázsás kövektől szabadultam meg azzal, hogy kimondtam, vége.

2020. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
13-as! Milyen szerencsés volt a pasid! Én még arra is képes lennék hogy 150-200EFt-tal támogassak egy nőt, persze azzal kezdeném hogy házas vagyok, és eszembe sem jut otthagyni a családom. Az a vicces, hogy 10 év óta még így sem találok egyetlen nőt sem. Pedig mindenhol azt hallom, hogy sok feleség elégedetlen az otthoni szexszel, meg egyetemista lányok pénzért, támogatásért szexelnek. Na de melyik Galaxisban?
2020. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pénzért én sem mentem volna bele, sőt. Sértőnek éreztem volna. Az elején mindig hozott valami ajándékot, aztán erről is leszoktattam. A pénzét költse a családjára. Nekem ő érzelmileg is támasz volt egy nehéz időszakban, sokat jelentett, mint ember, jó barátnak nevezném, akivel történetesen marhára összeillenek a perverzióink az ágyban. Ezen túl viszont nem működött volna a dolog. Nagyon nem egy rúgóra jár az agyunk, amit egy "barátnál" elfogad az ember, de egy társnál nem.
2020. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyedülálló nőként, túl egy nagy csalódáson, hiányzott a szex. Ő nős volt, lapos, unalmas házasélettel, a válás küszöbén. Mindketten csak jól akartuk érezni magunkat, nem volt semmi konfliktus, megbeszéltük mikor tudunk találkozni, és abban a pár órában mindig jól éreztük magunkat, nekem jó volt, mert nem kellett mosni-főzni rá, de a szex csodás volt, neki pedig az elszürkült életében én voltam a pezsgés, nyitott voltam a szexben, amire ő már régóta vágyott. Majdnem egy évig tartott, de közben mindketten éreztük, hogy ebben nincs több, egyszerűen csak "elkísértük" egymást egy ideig az úton, amíg mindkettőnknek jó volt.
2020. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátok voltunk az illetővel, és barátként tényleg nagyon szerettem, de sosem tekintettem rá másképp. Illetve ismerem, többször is megcsalta a volt barátnőjét, nekem ez nem hiányozna.
2020. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!