Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítottam egy fiút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítottam egy fiút az utcán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A buszon láttam meg és nagyon szimpatikusnak tűnt, azt gondoltam magamban, hogy ha ugyan ott száll le mint én, biztosan leszólítom (erre nagyon kevés esély volt), de láss csodát, ugyan ott szállt le így igaz nagyon izgulva de odamentem hozzá. Nagyon kedves volt, bejelöltük egymást facebookon és váltottunk pár szót.

Az első kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok erről? Gáz ha egy lány szólít le valakit? Illetve ezek után hogyan tovább? Mikor írjak neki, vagy várjam meg, hogy ő írjon?

18/l



2020. okt. 14. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem nem gáz, de most ő jön. Ne írj, ha felkeltetted az érdeklődését, keresni fog.
2020. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha egy lány szólít le egy fiút. Első körben próbálj meg vele valami semleges témáról beszélgetni.
2020. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz :)

Nagyon bátor voltál! Gratula

2020. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Jól tetted, hogy leszólítottad.

Átlátszó maszkok is vannak már, milyenek ezek? (feltételezem, hogy az arcát is módod volt látni leszólítás előtt)

2020. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma már szokásos leszólítani a fiút, de ha ő nem ír, akkor nyugodj bele.

Szerintem írni fog, de ne add bele testedet-lelkedet már mindjárt az elején. Tapasztald ki, mit érez irányodban. Ne ess mindjárt szerelembe, mert lehet, hogy olcsó prédának tart.

Ffi.

2020. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen kedves 4-es láttam az arcát. Egy busszal utaztunk, ugyan ott szálltunk fel és le. Csak a buszon volt rajta maszk, felszállás előtt nem.

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat :) Akkor most csak várok, meglátjuk mi lesz

2020. okt. 14. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu bátor voltál, egy igazi tökös csaj vagy
2020. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

7! "tökös csaj vagy" Hmmm! Ugye nem UGY gondoltad?:-)

Kérdezö: Szerintem meg nyugodtan keresheted te is, lehetsz továbbra is kezdeményezö. Az ilyen most rajta a sor, "ha ő nem ír, akkor nyugodj bele", stb. már ilyen játszmázos dolog. Ha vagány voltál a kezdeményezésben akkor maradhatsz továbbra is az.

2020. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szólítottad meg? Csak érdekel.
2020. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel
2020. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!