Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítottam egy fiút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítottam egy fiút az utcán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A buszon láttam meg és nagyon szimpatikusnak tűnt, azt gondoltam magamban, hogy ha ugyan ott száll le mint én, biztosan leszólítom (erre nagyon kevés esély volt), de láss csodát, ugyan ott szállt le így igaz nagyon izgulva de odamentem hozzá. Nagyon kedves volt, bejelöltük egymást facebookon és váltottunk pár szót.

Az első kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok erről? Gáz ha egy lány szólít le valakit? Illetve ezek után hogyan tovább? Mikor írjak neki, vagy várjam meg, hogy ő írjon?

18/l



2020. okt. 14. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso irta, ez nagyon jo igy. Viszont most o jon. Ha o is nyitott rad, akkor nem kell nagy batorsag, viszont kiderul, hogy nem puszta udvariassagbol valaszolgat.
2020. okt. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jól csináltad, sok sok ilyen lany, illetve nő kéne, akik mernek kezdeményezni.

Szerintem meg érdemes lenne vele felvenni a kapcsolatot, mert tisztázni kéne, hogy egyálltalán számíthatsz e rá. Lehet, hogy esetleg van párja, vagy nem jössz annyira be neki, vagy bármi, még mielőtt nagyon bele élnéd magad. Szerintem ez lenne a helyes dolog, de ahogy gondolod.

2020. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg a lánynak várni kellene, hogy jelentkezzen a fiú. Mi férfiak ilyen esetben hamar k..vának tudjuk nézni a nőt, de van kivétel. Azt ajánlom a kérdezőnek, hogy továbbra is tartózkodjon a fiú közelében, látókörében és várja meg a fiú közeledését. Ha tetszik neki a kérdező és nem foglalt, 100%, hogy közeledni fog.

Ffi.

2020. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül, lehet tudni? :)
2021. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!