Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak édesanyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adjak édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Anyukám 39 éves, elváltak a szüleim és most egy olyan férfival kavar aki egyszer már 2honap után elhagyta a volt asszonyáért mert ő is épp válásba volt de azóta csak arra jutottak, hogy el kell válniuk. Anyumnak meg vissza könyörögte magát ra 4 hónapra. Most úgy van, hogy az exe még cicuskent van a telefonjaban míg anyum egy férfi néven, hogy senki se tudja meg hogy ok ujra beszelnek nehogy a volt asszonya újra bekavarjon én ezt mondtam is anyumnak ha ez már problema és be tudna kavarni ismét akkor nem jó. Pedig már újra kavarnak 5-6honapja. Most anyum kitálalt neki, hogy mi az ami nem tetszik neki és egyből olyannal vágott vissza mint pl. Hogy én mióta újra együtt vannak flegma vagyok vele van hogy néha nem is köszönök, szintúgy hugom is es hogy a kicsi tesoim nem pakolnak ossze maguk után de hát gyerekek ez kb mindenhol igy van hogy a pakolás az hisztivel jár. De van, hogy normálisan elbeszelgetek vele olyan 50-50% ban normalis vagyok hozza es nem is. Mivel én elmondtam anyumnak míg nem látom úgy a helyzetet hogy ebből jó kapcsolat fog kialakulni addig nem fogok kozeledni ismet a férfi felé amikor megismertem nagyon befogado voltam örültem hogy anyumnak lett valakije de azota hogy elhagyta es most ujra együtt vannak igy nem bizok a csavoban. De van még egy két dolog amit nem értek igy a férfitol, míg anyam kinyalja kb a seggét mert ha jon hatezer fajta kaja csinalva a kedvéért napi szinten megiszik 1 sört es megeszik 1 tabla csokit a spájzunk meg van tömve ezekkel hogy ha jon egyből legyen stb.

Egész nyaron ezt hallgattam anyumtol ha a csavo(azert irom ezt mert nem szeretnem a nevet leirni) augusztusig nem fog valtozni vagy valtoztatni a kapcsolatunkon akkor véget vetek ennek azóta ezt anyum elhuzta decemberre. Mert mondjuk annyi melette szól ha barmikor fuvar kell és épp raer o jon es segit. Mint pl ocsem raesett a kezere, eltort neki es anyum szolt és egyből jott bevittek az ugyeletre. És ezzel anyum úgy van hogy ha ennyire segito kész ha megkerjuk ami am ritkan akkor biztos szereti ő is anyámat.


2020. okt. 15. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Azért ezen leesett az állam...

Nem vagy még 20,ha jól gondolom. Nagyon is reálisan látod anyukád helyzetét.

Tanácsot...nehéz adni, mert többnyire az emberek nem szeretik hallani az ellenkező véleményt.

Egy jó kapcsolat kezdetéhez méltatlan mindaz, amit leírtál. A kamuzás meg az ilyen ki kavar be hová meg társai.

A fickótól is nevetséges hogy még ő vár tiszteletet...mintha az csak úgy járna.

Én nem hinném hogy ez egy stabil és hosszú életű kapcsolat lesz, hiszen az alapok hiányoznak.

2020. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy én úgy vagyok vele nem velem kell jo kapcsolatot apolnia, engem nem érdekelne ha a parom rokonai nem kedvelnek mert nem velük vagyok a párom szeretem és ennyi. Igen pont 20 vagyok.
2020. okt. 15. 06:27
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz itt okosnak lenni. Szegény anyukád....😔 Valahol egyértelmű, hogy hagynia kellene ezt a fickót a francba. DE ez a "bármikor" ugrasztható segítség egy ha jól értem, legalább 4(? te, húgod, kicsi tesóId) gyerekes egyedülálló anyának sokat számít. Meg nem jó kapcsolat és intimitás nélkül sem... Aztán ki tudja, mikor találna olyat, akivel minden klappol, talán sosem. Esetleg annyit javasolhatsz neki, hogy kezelje ezt egy laza kapcsolatként, kicsit mint a barátság extrákkal, ne fektessen bele túl sok energiát, kapacitást, kímélje magát, ne tegye ki a lelkét is érte.
2020. okt. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ugye engem most ez azért kezdett el leginkább zavarni, mert anyum annyira naiv és nekem állt, hogy miért kell ilyennek lennem miert nem tudom elfogadni stb. Hiaba magyaraztam neki hogy amikor megismertuk akkor en alltam a legjobban hozza ehez az egészhez. És most mintha én meg ugye a kis tesoim tehetnénk arról, hogy köztük ez nem működik pedig hát, nem anyám mellé akarok allni de a csávó elegge kihasznalja mikor ugy van kedve jon ha meg nincs akkor egész héten meg se latogatja anyumat ha anyam nem veszi fel a telefont behisztizik ha viszont ő nem keresi egy nap pedig raerne akkor az nem baj.
2020. okt. 15. 06:31
 5/9 A kérdező kommentje:
3man vagyunk gyermekei, van egy hugom es egy öcsém
2020. okt. 15. 06:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy o ilyen téren nagyon régi módi, nem tud érzések nélkül lenni barkivel is és egyből bele éli magát a kapcsolatokba. Apám óta volt egy párja 1evig tartott, azt is nagyon nehezen tudta elengedni de halistennek belatta hogy annak semmi értelme nem volt.
2020. okt. 15. 06:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor itt igazából az lesz a "megoldás", hogy megint belássa, megelégelje... Az a baj, hogy te ezt kívülről nem nagyon tudod benne kialakítani, egy belső meggyőződésnek kell megszületnie. Addig max. annyit tudsz mondani neki, hogy ügyeljen nagyon az adok-kapok egyensúlyra.
2020. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült tökéletesen szemléltetned, hogy miért nem érdemes gyerekes nővel kezdeni.
2020. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzá szolot nem értem azért mert anyám szeret szeretni és szereti ha van melette egy férfi és nem egyedül kell lefekudnie amiatt miert baj hogy vannak gyermekei?🤔
2020. okt. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!