Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletek vannak csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletek vannak csak én kerultem ilyen helyzetbe vagy volt már más is?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek 22 eves vagyok, volt már párkapcsolatom a leghosszabb 2es fel éves volt de mind idősebb tőlem a mostani párom velem egy idős 4honapja vagyunk együtt és eddig nem működött a szexuális életünk ha szeretkeztunk jo volt de ritka kb 2 hetente 1 eddig arra fogta, hogy az exei nem jól csinálták a dolgokat és úgymond kiölték belőle a vágyat na most 4 hónap után leultem vele beszelni mert mar nem birtam és most derult ki azaz jöttem rá, hogy igazából nem is ismeri még magát azaz nem tudja mi a jo neki. Ugye nekem ilyen helyzet még nem volt, hogy én tanitsam meg vagy hogy is mondjam hogy mi a jo neki nem is szokta kiverni se így még tanacsot se tudok tőle kérdezni azaz igy most megbeszeltem vele hogy akkor majd ketten rajovunk hogy neki mi a jó de viszont én tudom hogy neki ez gáz és nyugtattam hogy végülis ez nem az ő hibája hanem az exeié is hogy nem torekedtek arra hogy megtudjak mi a jo a parjuknak csak magukkal foglalkoztak. A lényeg a kérdésem az lenne hogy csináljuk hogy o se feszuljon be es nekem se legyen gáz vagy ne piruljak bele ne rohogjem el magam. Gondoltam arra hogy alapból sötétben és max a szobamba kirakott ledszalagom kapcsolom be az egyik színt ami nyugtatob de más ötlet ha van annak nagyon örülnék💡
2020. okt. 15. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Fifa 21
2020. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

A pasid hazudik mint a vízfolyàs. Neki ilyen az alaptermészete, ennyit kívàn, soha nem lesz nagyobb étvàgya.

Ha valaki összejön egy nővel akkor a szex csúcsra jàr. Később csökken a mennyisèg. Ez mindenkivel így van

A pasid megyaràzza a rosz bizonyítvànyt.

2020. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az elejétől fogva ilyen és látszik is picit rajta ha szexről van szó akkor bizonytalan magával is hogy jol csinalja e meg az is latszik hogy rá feszül
2020. okt. 15. 23:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ezzel égetné magát ha nem igy lenne mert ha úgy nézzük ez kicsit gáz 22 évesen hogy még nem jott ra mit is szeret igazán a szex téren
2020. okt. 15. 23:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még semmi tapasztalatom,ha mondjuk te avatnál be a dolgokba akkor nem érezném szánalmasnak,nem értem miért parázik ezen annyira?

Valahogy meg kell tanulni kinek mi a jó?

Őszintén szólva ha nekem lesz egy kapcsolatom biztosan sok mindent ki szeretnék próbálni majd,mindig van valami új dolog az csak jó lehet, nem szeretném ha egy idő után csak egy unalmas kényszer szex lenne.

Ha el neveted magadat akkor el neveted, ebből én semmi problémát nem csinálnék maximum csak annyi hogy én is nevetnék veled együtt.

Inkább örülnék annak hogy te is érzel irántam valamit és meg szeretnél tanítani,szóval biztosan szeretsz ami nagyon is jó.

Szintén egy korod bele F.

2020. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Őt azért zavarja, mert menő csávó, volt már pár kapcsolata leghosszabb neki 3 éves volt egyejszakasai is és ilyen téren gáz neki hogy en meg alig voltam par sráccal és mégis jobban ismerem magam mint o magát.
2020. okt. 16. 00:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Jaj és ahogy írják előttem, szerintem is a barátodnak ennyi szexre van szükség.

Magamból ki indulva teljesen tapasztalatlanul is heti többször is szeretnék veled vagy is az adott nővel szexelni és kényeztetni,egyszer élünk csak, nincs igazam?

80 felett már lehet hogy nekem is elég lenne ennyi szex.

2020. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele hogy míg lehet addig csináljuk mert ahogy irtad 80 felett ugy se lesz már olyan.
2020. okt. 16. 00:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Nagyon kisfiú ha ezt gáznak érzi és nem mer előtted rendesen megnyílni minden téren,egy kapcsolat lényege az is szerintem hogy meg tudjanak egymás előtt nyílni az emberek.

Aki szereti a másikat az csak megérti ezeket,lehet hogy ott előtted én is egy kicsit zavarba lennék először de fel tudok oldódni.

Üzenem a kedves barátodnak hogy a múlton már nem lehet változtatni, ellenben a jövőn még igen.

2020. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na és mit tudnék tenni, hogy ne legyen annyira kellemetlen neki ne nagyon jojjon zavarba? Meg persze hogy nekem se legyen az ahogy o esetleg el rohogi magát mert o nem tud komoly lenni olyankor röhögés mögé zárja az érzéseit
2020. okt. 16. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!