Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletek vannak csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletek vannak csak én kerultem ilyen helyzetbe vagy volt már más is?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek 22 eves vagyok, volt már párkapcsolatom a leghosszabb 2es fel éves volt de mind idősebb tőlem a mostani párom velem egy idős 4honapja vagyunk együtt és eddig nem működött a szexuális életünk ha szeretkeztunk jo volt de ritka kb 2 hetente 1 eddig arra fogta, hogy az exei nem jól csinálták a dolgokat és úgymond kiölték belőle a vágyat na most 4 hónap után leultem vele beszelni mert mar nem birtam és most derult ki azaz jöttem rá, hogy igazából nem is ismeri még magát azaz nem tudja mi a jo neki. Ugye nekem ilyen helyzet még nem volt, hogy én tanitsam meg vagy hogy is mondjam hogy mi a jo neki nem is szokta kiverni se így még tanacsot se tudok tőle kérdezni azaz igy most megbeszeltem vele hogy akkor majd ketten rajovunk hogy neki mi a jó de viszont én tudom hogy neki ez gáz és nyugtattam hogy végülis ez nem az ő hibája hanem az exeié is hogy nem torekedtek arra hogy megtudjak mi a jo a parjuknak csak magukkal foglalkoztak. A lényeg a kérdésem az lenne hogy csináljuk hogy o se feszuljon be es nekem se legyen gáz vagy ne piruljak bele ne rohogjem el magam. Gondoltam arra hogy alapból sötétben és max a szobamba kirakott ledszalagom kapcsolom be az egyik színt ami nyugtatob de más ötlet ha van annak nagyon örülnék💡
2020. okt. 15. 23:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudja mi a jó, akkor engedje el magát, és hagyjon kibontakozni, ha valami nem jó, akkor szóljon, gyakorlatilag vissza kellene menni alap szintig, és pettingelni. Nyilván fordítva neki is, kényeztetnie téged.

Ami pedig nagyon fontos, hogy beszéljetek, igen az ágyban is, azt, hogy ez most nagyon jó, de azt is, ha kellemetlen, amit a másik csinál.

2020. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" 1 eddig arra fogta, hogy az exei nem jól csinálták a dolgokat és úgymond kiölték belőle a vágyat"


Ha egy friss kapcsolatban nem akar majd mindennap találkozni veled az ágyban, akkor nagy a gáz.

Vagy nem vagy érdekes kellőképpen, vagy megvannak a mellékágak, akikhez eljárogat.

2020. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5-7-9 vagyok.

Teljesen egyet értek a 11-es válaszolóval,ugyan ezt tenném én is,nincs ebben semmi rossz.

2020. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Egy pasinak nagyon nincs mit ismernie magán. Két véglet lehetséges: 1 gyorstüzelő, 2 túlizgulja, fel sem áll neki rendesen.


Mindegyikkel lehet foglalkozni 🙂

2020. okt. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmehettek szexuálpszichológushoz segítségért.
2020. okt. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!