Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz lennék azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz lennék azért, ha megjegyzem, ha valami nem esik jól, nem tetszett?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam eldönteni a kategóriát, mert barátságban is fordult velem ez elő többször is, és régebben kapcsolatban is.


Amikor úgy érzem, hogy valaki nagyon nem bánik velem szépen és korrekten, azt mindig szóvá teszem előbb-utóbb. Először persze nyilván higgadtan, de egy idő után eldurran az agyam, és akkor már erőteljesebben.

Ez alól egyedül a jelenlegi párom kivétel, mert ő sosem bántott meg, maximum néha egy kis félreértés van.

És az ilyen helyzetekben viszont mindig az történik, hogy a másik is kiakad teljesen, felháborodnak, és lehordanak mindennek, és nem értem, hogy miért... Én nem gondolom úgy, hogy iszonyat bunkó lennék ilyenkor, de azért nyilván az sem várható szerintem, hogy kedvesen mosolyogjak az adott szituhoz.

Én sem vagyok persze tökéletes, de szerintem nem tehetek arról, ha valami egyszerűen rosszul esik.


Ti hogyan kezelitek az ilyesmit?


N


2020. okt. 16. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem értesz ezen? Kell nekik valaki, akit lehet csesztetni, lenézni, bele rúgni. Amikor visszanyal a fagyi, nem tudnak vele mit kezdeni.
2020. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki direkt sggfej!


Szerintem a kommunikációd módja nincs rendben, vagy egyszerűen rossz közegben mozogsz. Nagyon helyes, hogy szóváteszed, ha valami zavar, sajnos sokan szorongósak és tűrnek sokáig.

2020. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted jó, hogy megmondod, szóból ért az ember.
2020. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, aztán a végén én leszek a gonosz. Csak én már nem bánom. Akinek csak játék vagyok, az jobb is, ha eltűnik az életemből.
2020. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!