Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nadrág tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nadrág tetszik nektek a nőn vagy pasin, akivel ismerkedni akartok?

Figyelt kérdés
Megláttam egy arcra helyes pasit, lejjebb is megnéztem, már rögtön nem tetszett, idétlen bőszárú nadrág volt rajta. Szerintem manapság minden pasinak skinnyt (szűkszárú nadrágot) kellene hordania. Egy izmos, kisportolt férfi lábán extra jól néz ki.

2020. okt. 24. 19:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
52%
De nem minden pasi meleg, hogy olyat viseljen.
2020. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és kizárólag hereró pasikkal ismerkedem! Valamit nagyon félreértettél, nem csak melegek hordják.
2020. okt. 24. 19:37
 3/47 anonim ***** válasza:
29%

2.-nak.


Igaz, a BI-k is.

2020. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
68%
Egy izmos, sportos férfi lábán a szűk farmer az pont hogy b*zis 🤔
2020. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem, a vékony, cingár labú pasikon valóban nem a legelőnyösebb viselet, de izmos lábakon igenis az.
2020. okt. 24. 19:41
 6/47 anonim ***** válasza:
60%

Ennek ugyanaz lenne a vége, mint anno az extra-szűk farmer mániának. Egy sereg impotens férfi, akiket ez a divat tett ilyenné. Tehát, valamilyen egészségügyi károsodás.


De a nagyon vékonyaknál csak még jobban kihangsúlyozná a csontosságot, a kövéreknek pedig nem állna jól. Ráadásul kényelmetlen is.


De akkor ha már így előírod a férfiak viseletét, akkor a nőkét is? Szép diktatúra. "Divat-diktátor", mi?

2020. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%
miért kellene csőgatyát hordania? Csak nézz utána, megint trendi a szélesszárú nadrág és szerintem jobb is az
2020. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Nem okoz semmi egészségügyi problémát, ez tévhit. Nők 99%-a alapból ilyet hord. Nem írok elő semmit, egyszerűen csak leírtam, hogy nekem ez tetszik.
2020. okt. 24. 19:44
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
A szukitett tetszik, ami nem passzos, de nem is az a tipikus, 80-as evekbeli apukakon latott boszaru. Van atmenet a labrasimulo “noi farmer” es az kozott is.
2020. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
73%
meg elegáns üzletembereken is mind mind szélesszárú öltönynadrág van. Biztos rosszul öltözködnek mi?...
2020. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!