Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nadrág tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nadrág tetszik nektek a nőn vagy pasin, akivel ismerkedni akartok?

Figyelt kérdés
Megláttam egy arcra helyes pasit, lejjebb is megnéztem, már rögtön nem tetszett, idétlen bőszárú nadrág volt rajta. Szerintem manapság minden pasinak skinnyt (szűkszárú nadrágot) kellene hordania. Egy izmos, kisportolt férfi lábán extra jól néz ki.

2020. okt. 24. 19:33
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem hordok skinny farmert mert egyszerűen b.zis és nincs is normális méretben.

Férfiakra az a "hanyag elegancia" való, nem pedig a feszülős 2 számmal kisebb darabok. Nem véletlen ha megnézed a férfi nadrágok/ingek alapból nem testhez simulóak voltak régen ellentétben a női ruhákkal(legalábbis az elegánsabbak).

Amúgy aki skinny farmert hord az valószínűleg nem rendelkezik nagy méretekkel. Én nem vagyok egy kondi megszállott mégse tudnék 1 épkézláb skinny farmert venni mert a 42-43-as vádlim akkora mint ezeknek a combja, derékban pedig 85-87 vagyok, ergó ilyet kb lehetetlen venni. Egyszer pesten egy nagyobb plázát végignéztem (igen skinny farmert is megnéztem, hogy mi ez a nagy mánia) és 1 jót nem tudtam volna venni.

2020. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
Be is bacna a testhez simulo. Osszel, telen megfagysz benne mert nincs kozte kis szigetelo levego. Nyaron meg xarraizzadsz benne, mert azonnal atizzad a nadrag
2020. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Szerintem a hölgynek erőssen popsi fétise van, csak szégyelli megmondani.

Többször említette, hogy azért jó a férfiakon a szűk nadrág, mert jól kiadja a popsit, és az ágyék körüli részt. Sok nőnek kulcs fontosságú a férfiak feneke.


Nincs ezzel semmi szégyellni való. Kinek mi. Mindenkinek más.

2020. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Nincs popsifétisem, az tény, hogy megnézem a formás férfifenekeket, de ez nagyon messze áll a fétistől. Ha annyira az lenne a prioritás, akkor azt is írhatnám, hogy járjanak a férfiak is leggingsbe az utcán, de az szerintem konditermi vagy otthoni ruhadarab, nem utcára való (ahogy nőknél sem, maximum hosszított felsővel!).
2020. okt. 25. 11:00
 45/47 anonim ***** válasza:

Akkor ez kell neked :)


[link]

2020. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap láttam fb-n, nem hinném, hogy van itthon olyan pasi, aki ezt utcára bevállalná.
2020. okt. 25. 15:15
 47/47 anonim ***** válasza:

Húha.

Ez nagyon jó pasi. Itt magyarba nem nagyon van ilyen. Max a testépítők köreiben.

Jó lenne kicsit megsimogatni. 🤪

2020. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!