Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nadrág tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nadrág tetszik nektek a nőn vagy pasin, akivel ismerkedni akartok?

Figyelt kérdés
Megláttam egy arcra helyes pasit, lejjebb is megnéztem, már rögtön nem tetszett, idétlen bőszárú nadrág volt rajta. Szerintem manapság minden pasinak skinnyt (szűkszárú nadrágot) kellene hordania. Egy izmos, kisportolt férfi lábán extra jól néz ki.

2020. okt. 24. 19:33
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
na majd csinálok olyat is. Láfetised van?
2020. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Más jellegű fétisem van, de az nem tartozik a kérdésemhez, lábfétisem nincd.
2020. okt. 24. 20:19
 33/47 anonim ***** válasza:
na helyes. Én csak egy sportos biológus vagyok. Nem vagyok öltözködésmániás.
2020. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a szűkebb nadrág tetszik a pasikon. Szexi ahogy kirajzolódik a fenék, ágyék.
2020. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Végre más is egyetért velem.
2020. okt. 24. 20:35
 36/47 anonim ***** válasza:
53%

Én is egyetértek. Ha valaki leugat mást azért, mert ilyet hord, és jön, hogy meleg/biszex, az eléggé egy ******** féreg, már bocs. Én sem sértegetek azért valakit, mert nem ilyet szeret hordani.


[link]


Aki jön a tipikus balkáni bunkó állat búzázással, ha valaki kb. ennyire testhezálló nadrágot hord, az tuti nem normális fejben. Teljesen rendben van, ha nem tetszik, de azért b.aromságokat nem kell beszélni, pláne nem rosszindulatból.

2020. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
40%
van skinny és slim típusú gatya is. De mondom, attl h egy pasi bőszárút hord, még lehet divatos. Sőt.
2020. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
76%
Én egy átlagosnál kicsivel vékonyabb pasi vagyok, és skinnyt meg super skinnyt hordok mindig. Eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam csajoktól, a nadrágjaimat illetően is. Szóval engem ez meggyőzött, és amúgy is kényelmesen érzem magam benne, ráadásul ezeknek mind sztreccses az anyaga, ami még jobb kényelmet ad. :)
2020. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
52%

En Azsiaban elek es seluar pelikat-ot hordok :)


[link]



Ilyet :)


Mit szolsz?

2020. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Borzalmas, visszataszító viselet.
2020. okt. 25. 06:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!