Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám h nem fekszek le vele mert kapcsolata van, pedig tetszik nekem és én is tetszek neki? 26F

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az egyik szabadidős tevékenységem közben..

Jól érzem magam vele és ő is velem..de van egy bibi ami miatt nem szeretnék rá nyomulni..történetesen van barátja aki sajnos csalja hónapok óta..megkérdeztem tőle h akkor miért nem hagyta ott eddig de azt válaszolta h nem akar egyedül lenni..

Úgy alakult h mégis közelebb kerültünk egymáshoz..hetente szoktunk találkozni 1-2 órára..ilyenkor kávézunk sétálunk beszélgetünk sokat..és addig jutottunk h le akart velem feküdni de képtelen voltam megtenni amiatt mert kapcsolata van..

Megharagudott rám és azóta nem keresi a társaságomat pedig hiányzik nekem..de ez nekem nagyon rosszul esne h velem csalná meg a barátját amit nem akarok megtenni..

Mit gondoltok az esetünkről kivülállóként??



2020. okt. 25. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megharagudott rám és azóta nem keresi a társaságomat pedig hiányzik nekem."


Ha ilyen konnyen feladta akkor nem is szeretett viszont ahogy te ot. Jol tetted, valoszinuleg csak kihasznalt volna.

2020. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ebből csak viszony lett volna, a barátját nem hagyná el érted.
2020. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként se lehet túl normális, ha elviseli, hogy hónapok óta csalják.
2020. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak eszköz lettél volna a kicsinyes bosszújàhoz.
2020. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akar egyedül lenni nem normális ok. Rendezze a kapcsolatát, semmi oka megsértődni, haragudni. Ilyen nővel nem érdemes kezdeni, csak te fogod megszívni a végén!
2020. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondoltok az esetünkről kivülállóként??"


Én azt, hogy igazad van, és jó, hogy benned tartás és gerinc.


Ő meg valószínűleg kapcsolatfüggő, és nincsen egészséges önbecsülése, ha olyan férfival van, akiről hónapok óta tudja, hogy csalja.

2020. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most igy ket oldalrol kapott pofont. A parjanak se kell, meg neked sem igy :D

Majdcsak felszedi valaki csorit :D

2020. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Kis ribike. Megérdemelte. Te tisztességes vagy. Keress olyan lányt aki szintén az
2020. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a pasija tartja el, azért nem hagyta még el, mert éppenséggel nincs még meg a következő inda, amire ugorhat majomként. Te lettél volna a következő, jól tetted, hogy nem mentél bele!

(Nem vagyok nőgyűlölő incel, hanem nő vagyok és nagyon is ismerem a kortársaimat, akik ezt csinálják...)

2020. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit tudok írni, hogy: Még több ilyen férfit!!!!!


Ezt a kérdést kimondottan jó volt olvasni. :) Szerintem meg is ijedhetett attól, hogy te nem "szórakozol" vele, hanem komolyan veszed őt is és a kapcsolatát is. Ez pedig némi kötelezettség érzetet adhat, vagy komolyra fordulnak veled a dolgok vagy kitáncol. Egy pillanatig se bánd! És maradj mindig ilyen!!! :)))))


30 N

2020. okt. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!