Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, létezik, hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, létezik, hogy direkt lehúztok egy csajt mások előtt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: férfi szaktársaim hárman összeültek iszogatni, dumálni. Egyikük szekálni kezdte velem a másik srácot, mire a harmadik csak annyit mondott rám, hogy “penészvirág”. Ezt az a srác mesélte el, akit szekált velem egyikük. Nem értettük ezt miért mondta rám a harmadik srác, mikor többször is flörtölt már velem, nem úgy tűnt, hogy utálna.

Vélemények?


2020. okt. 29. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez egyéni ízlés kérdése, meg más okai is lehettek, hogy ezt mondta,

illetve én a kifejezetten kedves férfiakat kedvelem,

de ha ilyesmit komolyan mondott az illető, nálam nagy eséllyel felejtős lenne :(

függetlenül a szándékaitól

2020. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11: Igen, én is azt gondolom, hogy ez kiábrándító.
2020. okt. 29. 19:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Velem már csinálta ezt egy felnőtt testbe zárt kis hülyegyerek. Annyit ért el vele, hogy jót basztam egy évfolyamtársunkkal, őt meg leszartam onnantól. Csak a buta, töketlen hímringyók csinálják ezt.😉
2020. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!