Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire változna meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változna meg a társkeresési és szexuális szokásotok, ha idehaza 100%-ig tilos lenne a magzatelhajtás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 11:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire, mivel eddig se voltam az a fűvel fával típus.
2020. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mivel eddig se volt barátnőm :D
2020. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Változna valamelyest, mert nem mernének olyan bátran dugni az alfa görényekkel. Igazi változást az hozna ha nem szednék el a béták pénzét állami erőszakkal és nem osztanák szét a nők között, vagy ha egyszerűen kitiltanák a nőket a munkahelyekről.
2020. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

A párkeresés semennyire, viszont általánosan elmondható, hogy tiltással semmit nem lehet elérni. Sokak fejében ott az abortusz, mint lehetőség, ha balul sülnek el a dolgok, vagyis egy megfogant terhesség esetén is van valamennyi döntési jogod arról, hogy mi legyen. Akár a partnerrel közösen megbeszélve (ideális esetben). De ezeken nem kattog annyira az ember agya szex közben. Ennek a szigorú tiltásnak a hatására szerintem sokan (főleg akik most kezdik a szexet, fiatalok nagyon és tapasztalatlanok) egy ilyen rettegéssel párosuló valami lesz, akàr több fog.gátló eszközt kombinál, és azon agyal, hogy minden a helyén legyen, NEHOGY baj legyen, nem fogja szabadon élvezni a szexet.

Maximum az,

Akinek nem baj ha amúgy is jön a baba. Persze normál esetben is figyelni kell erre...csak így sokan be lesznek kattanva ettől, én úgy látom...nagyon remélem, nálunk nem vezetik be.

2020. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Többet nem szexelnék.
2020. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem annyi változna a szokásokban, hogy jobban odafigyelne mindenki a védekezésre. Férfiak, akik nagyon nem akarnak gyereket, nagyobb eséllyel húznának gumit, nem mondanák azt kényelmességből, hogy "bízom a nőben, majd elintézi".
2020. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
#13: orvos látott már? Idióta hülyegyerek.
2020. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%

"Igazi változást az hozna ha nem szednék el a béták pénzét állami erőszakkal és nem osztanák szét a nők között, vagy ha egyszerűen kitiltanák a nőket a munkahelyekről."


Ezt kifejtenéd?

2020. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
22%
Semennyire. Egyrészt az esküvőmig nem szexeltem, másrészt semmi esetben sem ölném meg a gyermekemet.
2020. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire, mert eddig sem éltem szexuális életet, szóval nem tud véletlenül becsúszni egy gyerek. :P
2020. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!