Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire változna meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változna meg a társkeresési és szexuális szokásotok, ha idehaza 100%-ig tilos lenne a magzatelhajtás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 11:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

Semennyire. Eddig is óvszer+hormonális fogamzásgátló kombóval voltam csak hajlandó szexelni, soha fel sem merült a gyanúja terhességnek.🙃


De Ausztriában sterilizáltathatja magát egy nő is véglegesen, van kifejezetten klinika, ahol magyarul is beszélnek. Ha bevezetnék ezt a szart, megcsináltatnám azt a műtétet valószínűleg, alig több, mint félmillió a műtét az meg megéri. Egyébként is terveztem, akar a halál purdét. Ha bekattanok és annyira kell majd valamivel idegesíteni magam, akkor jófej leszek és örökbefogadok.

2020. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

16. vagyok, most láttam, hogy rosszul olvastam el a kérdést.


a sajátom sok mindenben nem, mert nem szokásom egyéjszakásozni. Ha meg vkivel komolyabbra fordul a dolog, úgyis elkezdek magam részéről is védekezni, mert nem akarok gyereket.


N

2020. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi az offért, de 21es válaszoló, 30 éves kor alatt is megcsinálják? Tudnál esetleg linket küldeni?
2020. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
41%

Az enyém semmiben sem változna, nekem nem összeegyeztethető az értékrendemmel az abortusz és mindig kizárólag olyan férfiakkal feküdtem le, akikkel komolyan gondoltam, illetve hasonló értékrendet vallottunk.


Az átlag életében komolyabb lenne a változás, ab turizmus erősödne, de szerintem annyi pozitív változás történne, hogy talán kicsit felelősségteljesebben állnának a dologhoz az emberek.

2020. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire, védekezek most is.
2020. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
94%
"Változna valamelyest, mert nem mernének olyan bátran dugni az alfa görényekkel. Igazi változást az hozna ha nem szednék el a béták pénzét állami erőszakkal és nem osztanák szét a nők között, vagy ha egyszerűen kitiltanák a nőket a munkahelyekről" Az ilyen dumát mindig a mamahoteles incelek tolják, miközben az anyjukon élősködnek. Hagyjuk már.
2020. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Aki védekezett, ezután is fog, aki nem, tán jobban odafigyel rá végső esetben meg elutazik oda, ahol simán megcsinálják neki.
2020. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
63%
23: Elvileg csak 18 felettinek kell lenni. De még én sem mentem annyira utána, az egyik gyerekmentes csoportban világosítottak fel a lehetőségről:)
2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

#28

Vagy 30, vagy 40 év rémlik nekem, mint korhatár, illetve 2 vagy 3 saját gyermek.

Nem ilyen egyszerű sajnos, hogy 18+ vagy és akkor simán azt tehetsz a saját szervezeteddel, amit szeretnél.

2020. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, Ausztriáról van szó.
2020. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!