Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekvállalás hogyan változtatta meg a kapcsolatotokat a párotokkal? Pozitív vagy negatív irányba változott? Hogy viseltétek a változást? Hozzászoktatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is negatív irányba változott. Mi egy ideig külön is voltunk. Szerintem sok párkapcsolat szét tud menni gyermekvállalás után. Ott egy pici baba, aki napi 24 órás gondozást igényel, a nő nincs megelégedve magával és a teljesítmény- illetve a tűrőképességével, kiborul, a férfi azért borul ki, hogy mi van otthon, eltűnik a férfi és a nő, helyette csak anya és apa van, folyamatos veszekedések, eltávolodás, elhidegülés. Kellett egy kis idő, amíg ráncba szedtük magunkat, és utána új lappal indultunk. Most együtt vagyunk 5 éve, van egy 7 éves kislányunk, akit mindennél jobban imádunk. Testvérkéje nem lesz, mert mindketten félünk, hogy megbolygatná a most már idillinek nevezhető életünket, és úgy érzem, hogy jól vagyunk így mi hárman.
2020. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk már annyira el volt b...szva előtte is, hogy annál jobban már nem lehetett elcseszni, úgyhogy mondhatni pozitív irányba változott.
2020. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

11-es, gratulálok, tényleg.

Csak egy kérdés, kellett külső segítség is? (szakemberre gondolok.)

2020. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Negativ lett, pedig 6 hónap után a régi lettem de azt mondta ez már "más". Küzdöttem, vmennyire sikerült egy idő után aztán a 2.gyerek után ugyanez.... nem tud felelősséget vállalni és hülye voltam hogy biztam.

Utána lett egy tarsam 4 ev alatt semmi gond se volt, gyerekben már nyilván nem gondolkoztam. Meghalt, most hosszú idő után megint van társam és rá kellett jönnöm a gyerekvállalas ha nem mindkét fél érett, elcseszi a kapcsolatot...

2020. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a negatív oldalra billent az a bizonyos mérleg. Elhidegültünk egymástól. Hiába próbáltuk szítani azt a régi tüzet, az már nem volt olyan. Mi mentünk terápiára, de nem használt. Elveszett a spontenaitás, elmúlt a szerelem, de még szeretet se maradt, csak a közöny. Ő nem tudott hozzám szexuálisan közeledni, mert traumaként élte meg azt, hogy bent kellett lennie a szülőszobán, pedig én sosem erőltettem. Én meg megundorodtam tőle, mint embertől, mert azok után, hogy megszültem a gyermekét, így állt hozzám.
2020. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
Akiknek elromlott, az nem kb. akkorra csesződött volna el gyerek nélkül is? (Csak egy gondolat tényleg.) Szóval értitek, hogy nem kb. az a 3-4. év volt, amikorra amúgy is elszaródik a kapcsolat?
2020. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Nahát, milyen érdekes a válaszok aránya... 🤔

Ezt kellett volna odadugnom minden ember orra alá, akik idiótának tituláltak, amikor egy évvel ezelőtt 27 évesen végleg eldöntve azt hogy nem akarok gyereket, elköttetem magam. Hiába mondtam nekik hogy hát (többek között) ezért (is)...

Kíváncsi lennék, hogy hol vannak most azok az egyébként magasztosan szipogó mamzillák, akik állandóan fennhangon hirdetik, hogy deigenis a gyerekvállalás volt életük legjobb döntése, és minden happy, szupi... 🤔

2021. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

17-es,őket szerintem a gyereknevelés kategóriában keresd. Az igazi momzillákat nem érdekli a férjük, a házasságuk vagy a barátaik, mert milyen anya az olyan, aki alkalomadtán vágyik egy kis kényeztetésre, a párja társaságára, ne adj' Isten a régi életére.

Egyébként erre azt mondom, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hány gyereket vállal vagy nem vállal.

2021. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok többsége negatív. Hát, nem is csoda akkor, hogy nagy a válások aránya:( .

Úgy tűnik azok csinálják jól , akik a gyerekmentes élet mellett döntenek. Már akinek fontos, hogy tartós boldog kapcsolatban éljenek.

Azt kell mondjam, hogy ez a minta beleillik a környezetembe is. A gyerekes ismerőseim 95%-a fêl-5 éven belül elvált/ szakított gyerekvállalás után, többnyire azok vannak együtt 10-15 év után is, akik nem vállaltak gyereket.

2021. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!