Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz szerelemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelemben minden problémára van megoldás? Ezt hogy oldanád meg?

Figyelt kérdés

Még beadagolni sem tudnám.

Hogy mondanád el életed nagy szerelmének, hogy éjszakai vizeletvisszatartási problémád van? És még csak fel sem kelsz rá... Nem tudni az okát.

Így teljes mértékben alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, ugye? Naná, hülye kérdés.


2020. okt. 31. 01:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ma már korszerű megoldások vannak erre, van e betegséggel élők csoportja is, ahol támogatásra lehet találni...

Egyáltalán nem reménytelen és nem olyan hatalmas probléma ez szerintem, mint amilyennek hiszed, gondolod. Valószínűleg az tart vissza: "jajj, ha ezt elmondom, a másik fél mit fog gondolni rólam". Vannak olyan dolgok, amelyeket az ember elfogad a másikban, ha szereti.

2020. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Az Isten szerelmére! Be ne beszéld magadnak, hogy emiatt alkalmatlan vagy párkapcsolatra!

Elhiszem, hogy nehéz elmondani, de ez igazából semmiség.

Engem pl egy fikarcnyit sem zavarna.

2020. okt. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez közel sem akkora probléma, mint ahogy bebeszéled magadnak. Láttál te már rákost, sclerosisost, fogyatékkal élőt..? És hogy lehet valaki életed szerelme, ha nem tudod neki ezt elmondani? A szerelem nem arról szól, hogy mindkét fél a legjobb formájában csillog a rózsaszín ködben életetek végéig és a kényes témákat a szőnyeg alá söpritek. Ennél sokkal-sokkal rosszabb dolgok is fognak történni, amiket meg kell tudnotok beszélni..
2020. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Gyerekünk sem lehet így, mert ez a szar 40%-ban öröklődik...
2020. okt. 31. 14:03
 25/31 A kérdező kommentje:
#23-as, igen, tudom, hogy van ennél nagyobb probléma is, de azt ne mond, hogy ez semmiség... Aki átéli, csak az tudja milyen... Nem sajnáltatom magam, de ne állíts olyat, amiről fogalmad sincs milyen érzés...
2020. okt. 31. 14:06
 26/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm amúgy a biztató válaszokat...

Meg mindegyiket...

2020. okt. 31. 14:07
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod nem tudják mitől van, honnan gondolod hogy 40% hogy öröklődik?

Egyébként nem igényel akkkora elfogadást ez a probléma a partner részéről, mintha pl. érzékszervi fogyatékos lennél, mint én. Nem szeretném a kettőt feltétlenül egybevetni, csak azt szeretném mondani, hogy ennél rosszabb dolgok is vannak, amelyek nagyobb toleranciát, elfogadást, alkalmazkodást, odafigyelést jelent a partnernek.

2020. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy akinél nem múlik el 6 éves korig, annak a gyereke is így jár 40%-os aránnyal.

Nem tenném ki ennek a gyermekemet.

2020. okt. 31. 14:24
 29/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy Neked meg olyan bajod van, nos, én meg az olyannal vagyok úgy, hogy nem érdekelne. De magamat nem tudom elfogadni, de talán lassan elmúlik. De adslsig is utálom.
2020. okt. 31. 14:25
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem pisilt be csaj, de úgy hogy nagyon részegre itta magát és este arra keltem, hogy csurog rám valami meleg. :D Ráadásul nem is ismertem annyira. Szegénykém totál ki volt és szégyellte magát, de én nem vettem nagyon zokon az egészet.

Mondtam neki, hogy takaríts ki, addig kifeküdtem a kanapéra és kész. Őt jobban megviselte mint engem.

2020. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!