Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert rossz dolog, ha szep,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert rossz dolog, ha szep, elegans nokent elvarom a luxuseletet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 13:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem rossz dolog. Mindenki azt vár el amit akar, saját magától, vagy együtt.

16#

2020. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
26%

Miért baj, ha messze átlag felett élő férfiként elvárom, hogy a csaj üde legyen és fiatal?


Mert valami miatt az ilyenek mint Te kérdező pár év után nagyon fel tudnak háborodni, ha lecserélem őket ;)

2020. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
En meg nem olyat keresek, aki az udeseget-fiatalsagot helyezi eloterbe. Azokat szivesen meghagyom a Vasvari Vivi, Horvath Cinco fele noknek. :)
2020. okt. 31. 15:00
 24/31 anonim ***** válasza:
32%

"En meg nem olyat keresek, aki az udeseget-fiatalsagot helyezi eloterbe."


:D)) Világos, tehát te luxust vársz el, de adni... izé, mit is tudsz?

2020. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Megteremted magadnak?
2020. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kérdező. mint mások is írták, addig nincs gond, amíg ÖNMAGADTÓL várod el. Ha mástól várod, hogy megteremtse számodra, golddiggerkedsz, akkor én a selejtbe sorollak be, akit bottal se piszkálnék meg. A pénzzel megszerezhető nő, ugyanis soha sem lesz TÁRS, az marad olyan használati tárgy, mint az ember autója, karórája, guminője:)
2020. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert ez nem elvárás kellene, hogy legyen, hanem cselekedet érte.
2020. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mert nem elvárni kell, hanem megteremteni magadnak. Félreértések elkerülése érdekében, nő vagyok én is.
2020. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egyébként Kérdező, honnan jön az a téveseszme, hogy egy férfi önbecsülésének, büszkeségének jót tesz, ha ő már csak anyagiakkal képes nőt szerezni, kapcsolatot fenntartani? Ez inkább egy kifejezetten rossz érzés, nem ok a büszkeségre még véletlenül se, ha az embernek már csak a pénzért megvehető nők, a prostik jutnak. De ha már ez a kellemetlen helyzet áll elő, és az ember végez egy költség-haszon elemzést, még mindig lényegesen jobban jár a "minden sarkon álltam már" verzióval, mint a "luxifeli" félével... szóval engem férfiként inkább az izgatna, hogy egy férfi hogy sülyed olyan mélyre, hogy luxusmacákra szoruljon... ha nekem most megszaladna, biztos, hogy előbb jótékonykodnám el - valami értéket teremtve - mint hogy értéktelen luxicsajt finanszírozzak belőle...
2020. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%

"Fél millió? Azanyja, mekkora luxus! Ennyit mondjuk az Alidban is meg lehet keresni..."


Üzletvezetőként maximum, egy átlag melós hol keres félmillió forintot? Rengeteg helyen nettó 200 ezer alatti fizetéseket ajánlanak!

2020. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!