Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok a kettö közül, és miért? Full gazdag pasi-sokat ad, de sokat is vár Átlagos pasi- aki átlagot ad és vár el. Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt,de átlagnál kicsit jobb 21 éves csaj vagyok, de 17nek nézek ki, nagyon sokat sportolok, adok magamra...egyáltalán nem vagyok gazdag.

Nemrégiben összekerültem egy pasival,(30) randizni kezdtünk, sejthetö volt, hogy jól megy neki, de az nem, hogy ennyire. Dollár milliomos. A dolgok elég jól alakulnak köztünk, de ez a "kapcsolat" teljesen más, mint az eddigiek. A kémia nagyon is müködik köztünk, és a személyiségünk, elképzeléseink is hasonlóak az élet dolgait illetöen.Mégis minden teljesen más mint az eddigiekkel, teljesen más ember, teljesen más élet. Mondta, ha ugy alakulna, egy éven belül feleségül venne, de neki feltételei vannak. Mindig jól kell kinéznem, mellette meg kell jelenni, azt akarja, mindenki az ö nöjét akarja, de senki ne kapja meg. Szülés utàn sem hagyhatom el magam, tornáznom kell, és úgy non-stop jól kell kinéznem. Ehez minden feltételt megad nekem, és olyan életem lesz mellette, mint egy álom tele csillogással, pénzzel, partikkal, üdülésekkel, rengeteg utazással,luxus nyaralásokkal.

bár egy igazi úriember, mert mindig kinyitja elöttem a kocsiajtot, elore enged, és folyamatosan kedveskedik, dícsér, kezet csókol, és ölel, mégis érzem, hogy arra hajaz ez az egész, mintha egy jól megkötött üzlet lenne mindkét fél részéröl. mégis vannak kiskapuk,Amiket nem tudok figyelmen kívül hagyni.pl, hogy majd jön esetlegesen l egy jobb,fiatalabb, és ha el nem is hagy de megcsal. és én tudni fogom, és nem tehetek semmit. Szerintem a nöknek akik ilyesmibe bele mennek, számolniuk kell ezzel. Még nem tudtam eldönteni, mi legyen.

A másik választásom egy átlagos férfi, átlagos élettel. megjegyzem, 2 évig kapcsolatan voltam egy ilyen férfival, és elégedett voltam azzal az élettel is. Soha nem kaptam ékszereket, és nem voltunk nyarlani, de tiszta, öszinte szeretete adott, és az elég volt. nem volt benne üzleti rész, de ugyankkor kihívás sem.

Egy részem vágyik a törödésre, arra , hogy ö legyen az egyetlen, másik részem viszont szereti a kihívást, és megpróbálná a gazdag pasi nöje szerepet is.


2020. nov. 6. 13:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Senkit se akinek "elvárásai" vannak. Ha nem felelnek meg neki a saját magammal szembeni elvárásaim, akkor nem mennék bele semmibe az illetővel. Nem hiányzik, hogy verje nekem az asztalt az ő fene nagy elvárásai miatt. Ilyen áron nem kéne a luxus.
2020. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hoznám magam ennyire kiszolgáltatott helyzetbe.
2020. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%

Csak tudnám, mi ebben a kiszolgaltatott? Két ember szereti egymást (ez fontos, h érezd, és fontos, h te is szeresd, enélkül semmit), és ha úgy van, szetmennek. Addig az emberlanya ugyanúgy csinalhatja a dolgát (karrier, nem csak műkörmöshöz jár), aztán ha vége, akkor ugyanaz, mint átlag Józsival, ki erre, ki arra.

11. voltam. Nullázhattok megint, én csak a véleményem írtam le, ami segít a kerdezonek, h több oldalról, aspektusból is ránézhessen a problémára. Dehat, aki nem béget együtt, az így jár. Nem bánom. 😊

2020. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 10. voltam. Csak hogy nehogy 11-et erkölcsi kár érje. 😊
2020. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"miket nem tudok figyelmen kívül hagyni.pl, hogy majd jön esetlegesen l egy jobb,fiatalabb, és ha el nem is hagy de megcsal"


Hát pedig pontosan az fog történni, hogy lecserél egy fiatalabbra.

Hány ilyen atomgazdag csávót ismersz, aki öregedő nőkkel él?

Andy Vajna? Még 70 évesen is 30 éves csajokkal nyomult :D

Ha esetleg meg is tart öregecskedő feleségnek, az hótziher, hogy melletted hetente kétszer minimum más nőket kefél :D


Ez van, a luxusnak megvan az ára.

2020. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 600ezer elvárása van, gyanítom, azzal kapcsolatban is van elvárása, hogy a leányzó mit és hogyan dolgozzon... ráadásul azért 24/7 bomba külsőt klasszikus munka mellett elég nehéz hozni. Meg nekem az is kiszolgáltatott helyzet, hogy azon kell aggódnom végig, hogy mikor jön elő egy ránc rajtam, és mikor fog dobni vagy "csak simán" keresztbe csalni egy "fiatalabb modellel".
2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%
Én jól kihasználnám ezt a pasast, ahogy ő is téged: megvetetnék magamnak amit csak lehet (értékálló dolgokat: ékszereket, részvényeket, befektetéseket), kifizettetném vele a tandíjamat (ha van), vagy beiratkoznék képzésekre a pénzéből. Networkolnék, saját vállalkozást indítanék a segítségével. Megkérném, tanítson a pénzről, üzletről, mutasson be minél több embernek. Amíg tart, érezd jól magad, aztán ha már kényelmetlen, lépj le.
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

17

szerinted a kérdező első aranyásó ribi, aki megpróbálja kihasználni? :D

És szerinted aki annyira hülye, hogy hagyja magát kihasználni, abból dollármilliomos lesz? :D

Sokkal okosabb ez a fickó, mint a magadfajta ostoba aranyásó pitsák:D

2020. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Sokkal okosabb ez a fickó, mint a magadfajta ostoba aranyásó pitsák" - mi van, savanyú a szőlő?

A pasas kihasználhatja a csajt, de a csaj ne merjen kérni semmit? A pasasnak lehetnek magas elvárásai, de ha cserébe a nőnek is van, akkor aranyásó? Mesélj még!

2020. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
17-es, íme egy 2020-as ízig-vérig nő.
2020. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!