Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok a kettö közül, és miért? Full gazdag pasi-sokat ad, de sokat is vár Átlagos pasi- aki átlagot ad és vár el. Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt,de átlagnál kicsit jobb 21 éves csaj vagyok, de 17nek nézek ki, nagyon sokat sportolok, adok magamra...egyáltalán nem vagyok gazdag.

Nemrégiben összekerültem egy pasival,(30) randizni kezdtünk, sejthetö volt, hogy jól megy neki, de az nem, hogy ennyire. Dollár milliomos. A dolgok elég jól alakulnak köztünk, de ez a "kapcsolat" teljesen más, mint az eddigiek. A kémia nagyon is müködik köztünk, és a személyiségünk, elképzeléseink is hasonlóak az élet dolgait illetöen.Mégis minden teljesen más mint az eddigiekkel, teljesen más ember, teljesen más élet. Mondta, ha ugy alakulna, egy éven belül feleségül venne, de neki feltételei vannak. Mindig jól kell kinéznem, mellette meg kell jelenni, azt akarja, mindenki az ö nöjét akarja, de senki ne kapja meg. Szülés utàn sem hagyhatom el magam, tornáznom kell, és úgy non-stop jól kell kinéznem. Ehez minden feltételt megad nekem, és olyan életem lesz mellette, mint egy álom tele csillogással, pénzzel, partikkal, üdülésekkel, rengeteg utazással,luxus nyaralásokkal.

bár egy igazi úriember, mert mindig kinyitja elöttem a kocsiajtot, elore enged, és folyamatosan kedveskedik, dícsér, kezet csókol, és ölel, mégis érzem, hogy arra hajaz ez az egész, mintha egy jól megkötött üzlet lenne mindkét fél részéröl. mégis vannak kiskapuk,Amiket nem tudok figyelmen kívül hagyni.pl, hogy majd jön esetlegesen l egy jobb,fiatalabb, és ha el nem is hagy de megcsal. és én tudni fogom, és nem tehetek semmit. Szerintem a nöknek akik ilyesmibe bele mennek, számolniuk kell ezzel. Még nem tudtam eldönteni, mi legyen.

A másik választásom egy átlagos férfi, átlagos élettel. megjegyzem, 2 évig kapcsolatan voltam egy ilyen férfival, és elégedett voltam azzal az élettel is. Soha nem kaptam ékszereket, és nem voltunk nyarlani, de tiszta, öszinte szeretete adott, és az elég volt. nem volt benne üzleti rész, de ugyankkor kihívás sem.

Egy részem vágyik a törödésre, arra , hogy ö legyen az egyetlen, másik részem viszont szereti a kihívást, és megpróbálná a gazdag pasi nöje szerepet is.


2020. nov. 6. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

10,13


Én veled értek egyet!

😊

2020. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm 21. 😊 Akkor úgy látszik nem csak nyáj szellemű röghöz kötött hölgyek vannak itt. Már megérte írni itt. Fura begyöpösött emberek vannak itt (is) : aki szép, biztos buta, aki gazdag biztos csal/hazudik/kihasznal stb. Persze, a facen ontják a Coelhot, meg Szabó Pétert, de tanulni belőle nem tudnak. Mondjuk lehet nem is lehet... Az ember saját bőrén tanulja meg az életet. De jó lenne, ha picit hallgatnának ránk, mert a siker, a boldogság tanulható. Mindegy, elkalandoztam. Ez van. 😅😊
2020. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem ez elég kitaláció szagú. De tegyük fel, hogy igaz. Az elsőt semmiképp nem választanám. Egyrészt az ilyen típusú pasik imázsához hozzá tartozik a megcsalás, a szerető tarás, a kvrvázás. Akkor is ha te vagy a világ legjobb nője, neki muszáj megmutatnia, hogy ő a csődör, aki bármit megtehet.

Másrészt úgysem leszel jónő örökre. Persze nem kell elhagyni magadat, de idővel mindenképpen ráncosabb, petyhüdtebb leszel. Az ellen nem segít a torna vagy a lóvé. Egy 50 éves nem fogja felvenni a versenyt egy húszévessel, akármilyen fitt.

2020. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22-es nem azért nem szimpi senkinek a csávó mert gazdag, vagy jóképű. Aki ilyenekt vár el, az jellemtelen, akár csóró, akár gazdag. Az elvárásai röhejesek. Az, hogy téged eddig minden pasi megcsalt, így minden mindegy alapon játszol, a te bajod. Biztos tőled szeretnék sikert meg boldogságot tanulni...
2020. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mivel nem szerelemből szeret, hanem kellekként kezel így azt tanácsolom, hogy pár évig élj vele, utazz, vásárolj, élj egy kicsit ebben a csillogásban,valósítsd meg az álmaid, aztán ha úgy érzed szükséged van egy igazi társra, akkor szakíts vele és keress egy olyan férfit aki szívből szeret és nem tárgyként kezel.
2020. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja, és szerződést ne írj alá!!!!!
2020. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
Az 1-est választod ha van egy kis eszed. A 2-es lúzert majd ráérsz később amikor az 1-es már kidobott. Ha nem vagy sötét mint az éjszaka, még profitálhatsz is az egyesből, bebiztosítod magad a későbbiekbe (vállalkozás, befektetések, stb).
2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hol találtál ilyen gazdag pasit? Magyar? (privátban is valaszolhatsz, nyugodtan)
2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#24. Te szegény... Szánalmas a vergodesed. Nem talált. 😊 Pedig, jó lenne, ha vmut tanulnál és nem csak a kosz ragadna rád, akkor talán nem lennél ilyen agresszív támadó kis malac. 😊
2020. nov. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!