Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyképűségnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyképűségnek számít?

Figyelt kérdés
Csak olyan férfival szeretnék párkapcsolatot, akivel jobban érzem magam, mint egyedül. Ha nem találkozom ilyennel, akkor sem megyek bele mással csak azért, hogy a próbálkozó jobban érezze magát. Ettől rossz ember vagyok?

2020. nov. 9. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
68%
Valamiért felmerült benned a kérdés, szóval: emiatt nem, de màs miatt nyilvàn az vagy.
2020. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha megkérdőjelezem magam, az gonoszságra vall?
2020. nov. 9. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy nagyképű. Ha te boldog vagy egyedül, szíved joga, hogy ne menj bele párkapcsolaatba.

A párkapcsolat az egy plusz, az a normális, ha amiatt döntünk úgy, hogy valakit beengedünk az életünkbe, mert vele szebb és mégjobb lesz.

A kapcsolat sok kompromisszummal is jár és természetes, ha te ebből nem kérsz, ha az illető nem tudja még azt sem felmutatni, hogy jobban érzed magad vele, mint egyedül.

Sokan csak azért mennek bele kapcsolatba, mert azt hiszik, párban minden szebb, de ez valójában arról szól, hogy önmagukkal nincsenek kibékülve az emberek, önmagukkal nem érzik jól magukat.

Mondom ezt úgy, hogy 8 éve kapcsolatban vagyok.

2020. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
47%
Nem, nem erre gondoltam. De ha ez megkérdőjelezed, valószínű kaptàl visszajelzéseket, ami szerint az vagy.
2020. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
#5: persze, biztos visszautasított valakit. Én is voltam utolsó beképzelt krva emiatt.
2020. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Szerintem ez a normális.

Az már más kérdés, hogy ki hogy viseli az egyedüllétet, hogy hat rá... Én sem jövök össze olyannal, akivel rosszabb, nehezebb, kényelmetlenebb stb., mint egyedül. Viszont annyira sz@r nő vagyok, hogy csak ilyen jutna, olyan nem, akivel jobb. 6+ éve vagyok egyedülálló, illetve lényegében mindig is az voltam. Leírhatatlanul frusztrált és megkeseredett vagyok már ettől...

2020. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Így. Ok.
2020. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez alap dolog.
2020. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor biz sok hapsit kell kipróbálnod:).
2020. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!