Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál kevés az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál kevés az hogy egy fiú jól néz ki ahhoz hogy járjanak vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nem vonzom a csajokat, sőt szerintem kerülnek.

Mondták már hogy helyes vagyok, igaz nem az én korosztályomból mondták a nők hanem nálam sokkal idősebbek.

Nem tudom , lehet hogy csak úgy mondták vagy az idősebbeknek más az ízlésük mint a fiataloknak.

Na de a lényeg hogy tegyük fel hogy tényleg jóképű vok.

Ez kevés?

19F


2010. aug. 10. 09:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
gyere össze egy anyukával az megtanít a jóra egynek jó az
2010. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen kevés. A külső fontos a tetsi vonzalomhoz, de ha a belső értékei nincsenek rendben, mit kezdek vele? Az összhatás a lényeg.
2010. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
A csajoknak ez kell: LEgyél tróger,szemét,bas*d át őket nyomassál kamu szövegeket stb
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

utólsó remekül következtetett, pff x)

kérdező, te járnál egy csajjal CSAK AZÉRT mert jól néz ki?:)

rengeteg minden más is kell:)

2010. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 21 éves lány vagyok, bár a koromnál jóval érettebb.


Engem például soha nem fog meg egy szexi külső. Megnézem, hazudnék, ha azt írnám, hogy nem, de soha nem lennék a párja, le sem feküdnék vele kalandból ,mint más nők.


Sokkal fontosabb egy férfiban, hogy megregad-e, persze képletesen kell érteni. Hogy érett gondolkodású-e vagy a barátai előtti vilogás a mindene, az még gyerek.

Fontos, hogy kedves legyen, ne legyen önző, ha szeret, én legyek a mindene, és fordítva. Legyen komoly gondolkodású, legyenek tervei. Legyen értelmes és intelligens, kedves.


A külső annyira nem lényeg, tévedtek. Aki számára a külső fontos, az sosem szeretett, hidd el nekem.


A férfi belsője által szeretem meg a külsejét, nem fordítva, olyan nincs.


Mindegy, hogy utcaseprő vagy vagy ügyvéd, vagy bármi ha imádlak. Felőlem a legszegényebb ember is lehet a világon, nem érdekel. Csak azért írtam le mindezt, mert sokan erre vágynak, nem a szerelemre, csak a pénz vezérli őket.


Érted?

2010. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pl nem feltétlen a külső számít, bár igaz h minden ember azt nézi meg először a másikon. Nálam úgy van h nem kell feltétlen olyan hűde helyesnek lenni, elég ha valami megfog a srácban. De csak a külsejébe nem tudnék beleszeretni akármilyen dögös pasi lehet! Persze vannak olyan lányok akiket csak a külső érdekel de ilyennel szerintem nem túl jó ötlet kezdeni...Szóval, nekem a járáshoz szerelem kell nem pedig az h jól nézzen ki az illető. :)

17/L

2010. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen igaz, szerelem kell, hiába a külsőt látja meg először valaki, de attól miért lenne szerelmes?

Ilyen alapon mindjárt szerelemes leszek a kocsimba, mert megláttam a külsejét olyan szép és szerelmes lettem beléje.

Ne tévesszük már össze a szexuális vonzalmat a szerelemmel.

Attól mert valaki nagyon jól néz ki az még semmit nem jelent vagy aki azt állítja igen akkor ezzel azt állítja, hogy a külsőbe szerelmes, hogy a lényeg a szépség?

Itt például írogatnak nők is a gyakorin és van barátjuk is szerinted pl 15 ide írogató hölgynek a barátja dettó úgy néz ki mintha egymás ikertestvérei lennének?

Na akkor ennyit a helyes pasi fogalmáról.

2010. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én csak olyan csajjal járnék aki jól néz ki.

Persze ha amúgy hisztis és elviselhetetlenül akaratos akkor nem.

De lehet akármilyen kedves ha egyszer csúnya akkor nem járnék vele.

2010. aug. 13. 19:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

De lehet akármilyen kedves ha egyszer csúnya akkor nem járnék vele.


Na látod, ha neked nincsenek érzelmeid, a lányoknak miért legyen irántad? Így ha nem ütőd a mércét lehetsz akármilyen kedves sz@rt sem ér. Szóval imádkoznék a helyedben, hogy valóban igaz amit a mamik mondanak és tényleg Don józsi vagy, mert különben buktad a történetet.

2010. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Na kérdező, a legjobb választ a saját kérdésedre te adtad. Megválaszoltad szépen magadnak, hogy miért nem vonzod a csajokat, sőt miért kerülnek.

A válaszodat az előttem lévő hozzászóló ki is emelte:)

2010. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!