Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a vírushelyzetben ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vírushelyzetben ez felelős viselkedés?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni,de legalább három krónikus betegségem van ami miatt kifejezetten veszélyeztetett vagyok vírus szempontjából.Azonkívül egyéb bajaim is vannak.Párommal bármiféle közösségbe csak maszkban megyünk.Csak oda megyünk ahova muszáj.Ő kint dolgozott gázszerelőként,jelenleg itthon van táppénzen.Ami nagyon felháborított hogy pár nap múlva el akar menni jómódú! gyerekéhez gáz-korszerűsítésre mert most kezd lakásfelújítást.Nos hát ott folyamatosan megfordulnak fiatal kollégák és barátok,nagyon kockázatos ott lennie.Egész napra tervezi ha már ott van segít másban is.Nem tudom megértetni vele hogy akár az életemmel is játszik,elengedi a füle mellett,azt mondja neki segítenie kell.Nem állhat meg az élet.Már azon gondolkozom mire visszajön valahova elköltözöm.De ez abszurd,ha szeret fontosabb kellene legyen az egészségem/életem,mint egy gázszerelés még ha családban is kellene.Mi a véleményetek erről?
2020. nov. 11. 13:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Azér nagyob bevagy sz.rva magadal nem gondolod?

Azért mer te egy hipohonder embertípus vagy mindenki körülöted éljen remete módra?

Egyértelműen látszik hogy neked valójában caak a fejedben van a gond.

2020. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak.Mondom hogy ha megyünk bárhova maszkot veszünk fel.Ő viszont abban a lakásban maszk nélkül tevékenykedne,és a gyereke egy csomó más fiatallal naponta találkozik.Nem veszélyes?Például sógornőm mesélte hogy lánya kérte egy ideig ne találkozzanak hogy nehogy tőle elkapja a vírust,hiszen ő is folyton közösségben fordul meg.
2020. nov. 11. 14:03
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Hiába vergődsz, a párodnak van igaza. Ha nem tetszik, költözz el!, de ne csodálkozz, ha nem mehetsz vissza többet.
2020. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Javaslom, hagyd ott a párodat. Hidd el neked is meg neki is jobb lesz! Nem érdemel meg egy olyan hisztérikát (paranőt), mint Te.
2020. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Te màr sok kérdést írtál ezzel kapcsolatban..

És nem a vírus a valódi bajod, csak erre rá tudod fogni.

Remélhetőleg a pàrod elhajt a pitsàba mostmàr

2020. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Mintha már lett volna egy hasonló kérdés, ahol a hölgy azt kifogásolta, hogy a párja valamiért megy a gyerekéhez segíteni. Ezt amúgy nem igazán értem. Ha alapból mentek valahova, oké hogy maszkban (de azt most amúgy is kötelező mindenhol hordani), de elkaphatod akkor is mástól, mivel a maszk sajnos nem nyújt 100%-os védelmet. Akkor most be akarod zárni a párod a lakásba, amíg meg nem oldódik a vírushelyzet? Vagy csak a gyerekéhez nem mehet?

Szerintem alap, hogy valakinek a gyereke fontosabb mindennél. Mikor összejöttél vele, gondolom tudtad, hogy van neki gyereke, szóval azt is tudtad, hogy mit vállalsz vele. Tudom, sz@rul hangzik, de nyilván nem te vagy a fontosabb. Egy normális ember prioritásában a gyermek felülmúl mindenkit, ezt el kell fogadni.

2020. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

"Üljön a hideg házban a gyereke, ha valami nem jó, vagy robbanjon fel? "


Hívjon másik szerelőt.

Én kérdező a helyedben elköltöznek valahova, ha megoldható. Ha tiéd a lakás, akkor még költözzön O a gyerekéhez.

2020. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Napi hiszterika! Eleg kemeny idegzetu a parod, ha mar kepes teged elviselni. Azt javaslom, hogy adj be egy kervenyt Elon Maszk-nak😷🤪, hogy teged mar most inditson utnak a Mars fele, ott teljesen el leszel szigetelve az emberisegtol!🚀
2020. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor vegyen maszkot ő is meg a gyerek is. Kompromisszum.
2020. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te vagy az, aki igazából a gyereket nem szereti és mindig a vírusra hivatkozik? Unalmas vagy. Most a gyereke mindig a gyereke, persze hogy elmegy segíteni. Attól nem fosol, hogy mikor máshol dolgozik, boltba megy, tudom is én ugyanúgy elkapja? Amúgy a gyereknél is lehet maszkba te is tudod...
2020. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!