Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok abba, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba, akivel megcsaltam az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó haverom akit régóta ismerek. Mindig támogatott és már szinte lelki társakká váltunk.

Közben nekem mindig volt párom, de az utolsó srácba nem voltam szerelmes. Ezért fordulhatott elő, hogy mikor elkezdtünk a haverommal a kettőnk kapcsolatáról beszélni, akkor elő tört belőlünk egy hatalmas vágy és lefeküdtünk.

Sajnos lakótársam miatt nem jutottunk az aktus végére, de azért én orálisan kielégítettem őt.

Ezek után azonnal elmondtam az akkori páromnak, hogy mi történt. Megbeszéltünk mindent, és úgy döntöttünk, hogy jobb lesz külön utakon.

A haverom mikor megtudta, akkor közölte, hogy részéről ez több mint barátság.

Még elég friss a dolog, körülbelül egy hete történt meg a szakítás, de mióta elmondta, elkezdtem másként tekinteni rá. Azt hiszem beleszerettem. Szívem szerint most azonnal elmondanám neki, hogy én is akarom, de talán jobb lenne személyesen megízlelni az egészet és kialakítani.

A probléma, hogy beteg lett és nem tudunk most találkozni. Hetek mire újra látom.


Szerintetek beszéljük meg hívásban, vagy várjak vele a taliig? Az érzéseimről már tud, mert nem tudtam kellően elrejteni és megkért, hogy mondjam el az igazat.


Egyáltalán így, hogy tudja az érzéseimet mit engedhetek meg magamnak ha találkozunk? Szerintetek csókolhatom egyből? Vagy csak úgy köszöntsem mint az eddigi talikon? Biztos, hogy először kínos lesz és zavarban leszek. Ha már előtte összejövünk lehet könnyebben? Egyiket se látom jobbnak. Fogalmam sincs mit tegyek, de ezúttal nem szeretném elsietni. Tényleg szerelmes vagyok, és minden percét ki akarom élvezni.



2020. nov. 15. 00:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha elmonjátok miért akkor én is válaszolok. Addig számomra ez nem releváns információ.
2020. nov. 15. 00:13
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hívd fel, beszéljétek meg.
2020. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem árul el sokat, mert nem voltam sok sráccal és úgy vagyok vele, hogy ha a számba élvez akkor nem leszek illúzió romboló, le is nyelem. Bár tény, hogy őt is meglepte annak ellenére, hogy tudja ha szájjal csinálom, akkor oda élvez és le is nyelem. Ha nincs gusztusom lenyelni akkor eleve az orálhoz sincs.
2020. nov. 15. 00:20
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
szegény szerencsétlen... mármint az összes fiú aki közel kerül hozzád
2020. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Hihííí. Ez hatalmas story😁
2020. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Fordulatos, hihetetlen izgalmas. Vászonra kéne vinni!!!!😉
2020. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az számomra fura kicsit, hogy egyik kapcsolatról a másikra rögtön átnyergelsz, az előző kapcsolat okozta veszteségek meggyászolása nélkül (gondolom volt oka hogy miért voltál vele). Lehet az új párkapcsolat okozta kezdeti izgalmak meg a rózsaszín köd miatti eufória feledteti ezt, nem tudom. Nem ítélkezésből írom ezt egyébként.
2020. nov. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az új pasi is lúzer, ha összejön veled. Ne aggódj, majd elmúlik a szerelmed és őt is megcsalod.
2020. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni. Hosszú távra tervezek vele. Azóta beszéltünk erről és közös nevezőre jutottunk. Természetesen kértem időt lezárni az előző kapcsolatot és meg is értette. Még nem kapcsolat, de tudjuk, hogy az lesz. Csak egy találkozó választ el tőle minket.
2020. dec. 11. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy egy ideje ismered, de azt se lehet tudni: ez csak egy fellángolás volt -e vagy tényleg lesz belőle kapcsolat.
2020. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!