Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell férfiakat visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell férfiakat visszautasítani úgy, hogy ne legyen hiszti? Főleg, ha még faggat is.

Figyelt kérdés

Volt gimis évfolyamunkból egy kis találkozót szervezett pár ember, ahol ott volt ez a srác. Beszélgettünk, randira hívott, nemet mondtam, mert van barátom. Utána folytatta a nyomulást, hárítottam és inkább másokkal próbáltam beszélgetni. Utána odajött megint és megkérdezte, hogy akkor randiznék-e vele, ha szingli lennék, kihangsúlyozta, hogy ŐSZINTE választ kér, úgysincs tétje. Őszintén megmondtam, hogy bocsi, de nem. Erre le lettem hordva mindenféle lárvapofának (:D), hazug ribinek, mert ha lenne barátom, akkor nekem nem lenne tétje az egésznek, és képes lettem volna kegyes hazugságra, de alapból csak vetíteni, hazudozni tudok, és sértésnek veszem, hogy velem egy szinten lévő csávó hozzám mer szólni, amúgy is kis qrva voltam a gimiben, mit játszom az agyam. Néhány csaj állt csak ki mellettem, a pasik röhögtek, valaki szánakozóan, valaki meg egyetértően.


Mit kellene ilyenkor mondani, ha könyörög az ŐSZINTE válaszért? Hazudni?



2020. nov. 15. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Máskor semmi magyarázatot ne adjál. Egyszerűen ignoráld, tiltsd le mindenhonnan. Úgy látszik, ezt szeretik.
2020. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Én könnyen leszereltem volna...


Megmondtam volna neki, hogy igen qurva voltam, köszi ezt a szép bókot. Még senki sem mondott ilyen szépet még a párom sem... 😏 és tudod... van aki változik az évek során és van aki nem... Te most ezzel a bunkó alpári viselkedéssel bebizonyítottad, hogy nem változtál az évek során és örülök neki, hogy nemet mondtam a randi kérdésedre ! Egyébként sem mozgunk egy szinten... (És itt egy lenéző pillantást vetni rá)


(A többi meg nem érdekelt volna mit mond. Valószínűleg csendben elkullogott volna)

2020. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:
100%
12: "Valószínűleg csendben elkullogott volna" vagy ott helyben veri meg mindenki szeme láttára. Egy ilyen elmebetegnél sosem tudhatja az ember...
2020. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!