Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Bepróbálkozott nálam egy tőlem idősebb nő. Gyerekei vannak a férje meg külföldön dolgozik.

Nem olyan rossz nő amúgy.

Nem akar komoly kapcsolatot csak néha összefutni velem esetleg ott lenni ha a férje nincs otthon. A gyerekei meg ő se nagyon kedvelik a pasit ugyhogy tőlük nem derülne ki hogy mi összejárunk.Belemennétek a helyemben ebbe?


2020. nov. 18. 11:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
#10 Gondolom jol nezel ki, valogathatsz. De mi baja ezekkel, ha o csak szereto, nem pedig tobb ? Lehet tobbet akar toled.
2020. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet jobban szét kell nézzek. Pedig ez a srác olyan jó lett volna. Egy pár éve egy szilveszteri buliban csapta a szelet, de akkor még nem voltam független és nagyon kölyök volt. Nem láttam utána. A nyáron hazaköltözött külföldről és sokszor láttam a városban. Kis mosolygós,férfias. Rohadt sokat változott. Pár hete ráírtam. Mindent akar, mégis bénázik. Na mindegy.
2020. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Kincső4 ***** válasza:
74%
Biztos nem tenném kockára a házzaságomat. Egy dugásért.
2020. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak regen akart, addig amig nem lehetett volna ?


Ha ennyire egyertelmuen megfogalmaztad felé a szandekaidat, nem lehet ennyire toketlen meglepni a dolgokat. Nem bukhat bele mivel zold lampat adtal neki..


Nekem inkabb ugy tunik hogy nem akarja igazabol a komoly reszet, neki csak szexre kellettel. :(

Szerintem neki a kapcsolatotok ebben a formaban eleg, nem vagyik a kotottsegekre.


Gondolom sokkal idosebb is vagy, mint o, akar meg gyerekkel is es ez is elremisztette.

2020. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem volt szex, 10 év van köztünk, és nem akarok vele komoly kapcsolatot. 2 éve nem volt barátnője, szerinten izgul. Ki is kotyogta, hogy fél amiatt, hogy nem felel meg nekem. Aztán hozakodott elő a lelki részével, hogy biztosan készen állok e erre,meg nem lesz e baj a válás előtt. Ha nem dumál nem.

Kedves Kérdező! Ha meg akarod csípni a nőt ne hezitálj, használd ki a lehetőséget. Bár így, hogy nem független inkább kétszer mérlegelj.

2020. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15: hany evesek vagytok ? Ekkora kor kulonbseggel amugy sem mukodhetne egy komoly kapcsolat.


Szexhez pedig nem kellenek erzelmek, igy megis miert fel toled ?


Lehet hogy tul nagyok az elvarasaid es emiatt fel hogy keptelen lesz teljesiteni oket. Tehat hogy keves lesz neked.


Meret / teljesitmeny tekintetben foleg.


Ha ennyire akarsz egy ilyen fiatal, tapasztalatlan “ferfit” , akkor veled is nagy gond lehet elkeseredettseg teren.

2020. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16. Köztünk is 10év lesz 😉 én 25 ő 35. És nincs a nő elkeseredve csak hiányzik neki a f@sz. A férjecskéje meg nem tudja neki megadni. Semmi érzelem csak néha jol érezzük magunkat a másikkal
2020. nov. 18. 12:34
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell jegyeznem, hogy a 16-os nem normális. Vagy analfabéta.

Vágjatok bele kérdező, egészségetekre.Csak nehogy sírás legyen a vége. De ha okosak es diszkrétek vagytok nem lesz gond.

2020. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

Ennyit birtal valaszolni, szep volt!


Keress a te korosztalyodban es kevesebb csalodas fog erni.

2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Megint egy légből kapott feltételezés.

Nem vagyok csalódott. Csak azt mondtam, hogy valszeg keresnem kell mást.

Mint ahogy azt is mondtam, hogy nem komoly kapcsolatot. Meg még azt, hogy nem voltunk együtt. De szerinted már gyereket is akarok vele neveltetni.

Ja. Az lehet a baj, hogy annyi esze van, mint neked. És akkor tényleg ez nár generációs szakadék iq-ban.

Írtam én mást is, csak te szajkózod a dogmáidat.

2020. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!