Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet amit mondott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet amit mondott a párom?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, nemrég lefeküdtünk és elég stresszesnek tűnt, és azóta is látom rajta hogy stresszes mikor arra kerülne a sor. Megkérdeztem tőle hogy mi a baj, azt mondta hogy stresszel, és nagy nehezen kimondta hogy a tapasztalathiánya miatt stresszel. Tudtommal nem-nagyon volt még barátnője, de azt nem gondoltam volna hogy talán még nem is feküdt le senkivel. Nem mertem konrétan rákérdezni, mert láttam rajta hogy nem szeretne erről beszélni, de akkor ez azt jelenti, hogy még nem is volt nővel előttem?


Nem tudom miért szégyelli ennyire, én ennek még örülök is. Ő 23 éves.


18/L



2016. nov. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt még senkivel előtted. Azért szégyelli, mert a társadalomban benne van ez, hogy aki huszonévesen szűz, az gyökér. Lehet fél attól, hogy számodra ez negatív lenne, és nem tekintenél rá férfiként, merthogy tapasztalatlan. 23/F
2016. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyugodtabb időszakban üljetek le és beszéljetek erről tabuk nélkül.

Lehet hogy csak túlizgulja és nem akar csalódást okozni neked.

2016. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tapasztalathiány nem feltétlenül jelenti azt, hogy szűz volt, mikor megismerted. Egyszerűen azt jelenti, hogy nincs elég tapasztalata.

Sőt, aki szűz, annak is lehet tapasztalata, pl. pettingelt, csókolózott több lánnyal is, épp csak nem feküdtek le vele.


Nyugodtan mondd el neki, hogy te még örülsz is neki, hogy nem nagy nőcsábász, és hogy te jól érzed magad vele. Biztosan sokat fog segíteni, ha ezt hallja, és jól is fog esni neki.

2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!