Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csinosabb nő miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinosabb nő miért nem tudja elviselni, ha egy férfi visszautasítja?

Figyelt kérdés

Miért akar bosszút állni?

Csak azért mert nem az történt amit ő akart.


Sokszor hallottam, hogy ú ez a férfi nagyon beképzelt .


Én rengeteg olyan nőt ismerek akik el vannak telve maguktól és úgy érzik, hogy nekik minden jár és ha nem kapják meg amit akarnak akkor minden alattomos eszközt bevetnek.



#nők #önteltség #Nekem minden jár
2020. nov. 29. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Már bocs, de az a férfi nem normális, aki visszautasít egy csinos nőt.
2020. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Kepzeld, mindket nemnel elofordul jellemhiba. Nemtol fuggetlenul. Meg szepsegtol is fuggetlenul. Miert zavar ez teged?
2020. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Engem egy ronda hapsi zaklat, mert nem akartam kapcsit vele. Szóval, szerintem ez nem a szépségtől függ.
2020. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
ez nem egomán dolog a férfi részéről hanem más tetszik neki... itt csak erről van szó ja és egy csinos lány sajna az ilyent nem tudja kezelni mert soha a büdös életben nem kapott visszautasítást senkitől sem! ":D sajna a kis egojuk sokaknak ezt nem tudja elfogadni hogy bizony nem csak ők diktálnak...
2020. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ugyanazt írtam, amit te. Nem a kérdező egomán, hanem a csaj.
2020. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Egó. Az egó csúnya dolgokat hoz ki az emberekből... :(((
2020. nov. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mert nagy hibát követtél el ezzel, kicsim, apukád több, mint szívesen mondana igent (:
2020. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1-es, 7-es

Pont olyanok vagytok akikről beszélek!! 😃


Nem bírjátok elviselni..

2020. dec. 2. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
1 es ja hogyne mert mindne szép nőt meg kéne dugni egyből vagy mi?ha barátnőd is van?tényleg buták vagytok de nagyon
2020. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

1-es, férfiként írom a következőt. Egy bizonyos érettségi szint felett, ami mindenkinél más, a külső csak időrendben lesz az első.

A nők, akikről beszélsz, az elkényeztetett királylányok, akik pofára esnek.

2020. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!