Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexre megfeleltem neki de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexre megfeleltem neki de kapcsolatot nem akar?

Figyelt kérdés

Akkor nem vagyok elég szép és vonzó a számára?

Személyiségemmel nincs semmi probléma.


2020. nov. 29. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy a személyiségeddel nincs semmi probléma egy merész kijelentés. Ha nem vagy elég vonzó/szép számára, akkor a szex hogy jött össze, részegen?
2020. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Szexelni akart, nem kapcsolatot. Ne láss bele többet.

35N

2020. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Pedig lehet, hogy fordítva van. Ezt a lehetőséget miért zárod ki? Ezt rajta kívül senki nem tudja megmondani, ő meg úgysem fogja.
2020. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Neki nem vagy az esete.
2020. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert tudom, hogy kedves, aranyos, jó kedélyű lány vagyok, és elfogadó. Bármiről lehet velem beszélni.
2020. nov. 29. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Csak szexre kellettel neki.

Ezert kell minimum 1, de inkabb 2 honapot varni a szeretkezessel, a legjobb megoldas az ilyenek kiszuresere.

En mindig megvaratom az “aktualis partnert”, volt jonehany aki ott hagyott, viszont akik kivartak azok nem is hagytak ott engem, miutan vegeztek.

Akinek igazan fontos vagy, az varni fog.

2020. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Vannak olyan ismerőseim akik legelső alkalommal szexeltek és együtt vannak évek óta!
2020. nov. 29. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nyilván vannak, mindenkinek vannak ilyem ismerősei.
2020. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem attol fugg, hogy mikor fekszetek le egymassal, hanem attol, hogy mindket fel akar-e kapcsolatot. O lathatoan nem, tehat teljesen mindegy mit szeretnel, ugyse tudsz se szebb, se jobb, se okosabb, stb lenni, hogy meg tudjal felelni neki. Nem is erdemes. Olyat keress, akinek ugy vagy jo, ahogy vagy. Sok ferfi meglegszik a szexxel es nem akar komolyabbat.
2020. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!