Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar egyeseket az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar egyeseket az, hogy ha egy nő nem fogja aszerint behatárolni a saját értékét, hogy milyen férfiak próbálkoznak nála, meg mire kell nekik?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy pl. leírja egy nő, hogy sok alja férfi próbálkozik nála, akkor jönnek, hogy azért, mert az a szintje, fogadja el.

Vagy ha csak szexre kell egy vagy több férfinak, akkor nézzen magába, mert azért van, mert másra nem jó, vagy olyanokkal próbál összejönni, akikhez képest egy rakat senki, így persze, hogy csak arra kell. Sokszor látok ilyen kommenteket.

Nem egyszer kaptam gyűlölködést, ha leírtam, hogy nem fogok magamba nézni, és a másikra teszem ilyenkor a felelősséget. Volt, hogy mondjuk itt az oldalon, privátban kaptam a fröcsögést, és még napokig is képes volt zaklatni, a végén már könyörgött, hogy öljem meg magam, amiért ilyen beképzelt vagyok. :D


Szóval: Miért baj, ha egy nő a saját értékrendje szerint ítéli magát, és nem veszi magára, ha egyeseknek csak szexre kellene, és nem gondolja magát egy szinten félig írástudatlan, igénytelen, bunkó segédmunkásokkal azért, mert tömegesen kezdeményeznek nála ilyenek?



2020. dec. 6. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem ez pont az olyanok számára zavaró csak akiknél ugyan azt kellene gondolnod, mint az olyan férfiaknál akik nálad próbálkoznak, de nem ütnek meg egy szintet. Normális ember szerintem nem gondolkodik így, hogy ez zavarná egy nőben.
2020. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem baj.


Jöhet a következő kérdés.

2020. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy árazza be magát ahogy akarja, senkitől nem kell hozzá engedélyt kérni, és nem muszáj felülni a manipulációnak sem.
2020. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Azért ha CSAK ilyenek próbálkoznak nála/arra kell, az igenis meghatározza az értékét, és ha ő ezt nem hajlandó elismerni, az kicsit visszatetsző. Ez még arról az esetről is elmondható, amikor nem kizárólag, de többségében így van. Szép dolog az önbecsülés, ha van mire... De ha csak egy szánalmas kis kripli vagy nagy mellénnyel, az már inkább irritáló.

Írtam ezt úgy, hogy kívül-belül sz*r nő vagyok, így igenis elismerem, hogy nem véletlenül csak az említett kategóriának, csak ürítésre és csak nagy ritkán kellek, tényleg ennyi a szintem.

A "húspiaci" értéket igenis a kereslet határozza meg. Pocsék kínálatra gyér és gyenge kereslet lesz. Lehet 0-ra pontozni, amiért nem valami szépen hangzó, magasztos elmélettel jöttem a nyers valóság helyett...

2020. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Máris kezdődik. Ostoba vagyok, mert nem fogom egy sz.aros senkinek érezni magam bizonyos férfiak miatt. :)


5-ös

Azt elismerem, hogy ha valakinél CSAK ilyenek próbálkoznak, főleg, ha már elért egy bizonyos kort (tehát eltelt annyi év, hogy ne lehessen kizárólag szerencsétlenségre fogni), ott valami gond lehet tényleg.

De nálam sose csak ezek próbálkoztak, hanem mindenféle férfi, és a páromat is megtaláltam 22 évesen (lassan 30 leszek már).

De notóriusan próbálkoznak még mindig foglalt/házas férfiak, és 1-2 be is vallotta, hogy kizárólag szexre kellenék, senkit sem hagyna ott értem, kollégák is flörtölnek, pedig tudják, hogy kapcsolatban vagyok. Volt, hogy megkaptam, hogy egy ócska nő vagyok, normális nőknél nem próbálkoznak ilyenek, erkölcsös, komolyan vehető nővel nem mernek így bánni, nézzek magamba.

Vagy az alja színvonalú próbálkozókra visszatérve, olyan is volt, hogy írtam, hogy nem csak ők próbálkoznak, akkor jött, hogy akkor is ők a szinten, a jobbak azok nyilván mérföldekkel magasabb szintet képviselnek, mint én, és csak üríteni kellenék, szóval nehogy megtévesszen, hogy ők is próbálkoznak, ott dőlt el a szintem, hogy csúnya, szerencsétlen férfiak kezdeményeznek, mert ha kicsit is jó nő lennék, sose mernének hozzám szólni.

Én az ilyenekről beszélek leginkább. Akik szerint bármi történik, majd a férfiak meghatározzák a nőt, és ha nem érzi magát onnantól egy rakat sz.arnak, akkor beképzelt, és majd megjárja. :D

A kérdést azért írtam ki, mert látom, hogy másokkal is sorozatosan csinálják, és szerintem nem kellene mások önbizalmát látatlanban, ismeretlenül megpróbálni széttaposni, mikor nem is biztos, hogy igaz, amit állítanak. 20 év körüli naiv nőket szerintem simán el lehet torzítani így, ha sorozatosan ilyen beszólásokat kapnak.

Egyébként élőben nem igazán kaptam sose ilyen beszólásokat, mindig csak neten. Kíváncsi lennék, hogy itt tobzódnak-e valamiért a korcs gondolkodású emberek, vagy pedig élőben is ezek vannak, ezek az ismerőseim, kollégáim között is ott vannak, csak szemtől szemben nem mernek senkinek ilyet mondani...

2020. dec. 6. 16:22
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Az említett kategória bárkinél bepróbálkozik, ez nem a nőt minősíti. A nőt az minősíti, hogy ő maga kivel hajlandó elmenni. Mert ez utóbbi az ő döntése, az, hogy kinek kelti fel az érdeklődését már tőle mondhatni független. Az ember értéke (jajj, de utálom ezt a kifejezést is így általában) meg szerencsére másoktól függetlenül, önmagában is megítélhető, nem az esetleges udvarlók típusától függ.
2020. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2020. dec. 6. 16:30
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván nem megy el vele. És? Pusztán ettől ő jobb nő lesz? Nem, ugyanolyan marad, mint volt, sem szebb, sem intelligensebb, sem érdekesebb, sem semmi.

Az, hogy kinek kelti fel az érdeklődését, baromira nem független tőle, sőt, épp ez az, ami minősíti őt, hogy milyen nő is... Kereslet-kínálat ismét csak.

És nem az ember (nő) általános, hanem "húspiaci" értékéről van ez esetben szó. Az már nagyon nem független másoktól. Ha senkinek sem vagy csak a legaljának kellesz, akkor annyit is érsz.

De tudjuk, a kérdező kifogott egy-két bántalmazót, aztán jól megtanult válogatni, és több mint 7 éve övé egy csúcspasi. Nagyszerű. Csakhogy válogatni az válogathat, akinek lehetősége van rá, úgyhogy ettől hasra ne essünk már. Nem az ő érdeme, hogy volt lehetősége válogatni, hanem nagyrészt a felmenőié (aka. genetika) + a körülményeké, pl. hogy milyen helyen, közegben tölti a mindennapjait.

(5-ös voltam)

2020. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy hasra kell esni tőlem. :D
2020. dec. 6. 16:43
 10/21 anonim ***** válasza:
Hm. Érdekes emberek vannak itt.
2020. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!