Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar egyeseket az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar egyeseket az, hogy ha egy nő nem fogja aszerint behatárolni a saját értékét, hogy milyen férfiak próbálkoznak nála, meg mire kell nekik?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy pl. leírja egy nő, hogy sok alja férfi próbálkozik nála, akkor jönnek, hogy azért, mert az a szintje, fogadja el.

Vagy ha csak szexre kell egy vagy több férfinak, akkor nézzen magába, mert azért van, mert másra nem jó, vagy olyanokkal próbál összejönni, akikhez képest egy rakat senki, így persze, hogy csak arra kell. Sokszor látok ilyen kommenteket.

Nem egyszer kaptam gyűlölködést, ha leírtam, hogy nem fogok magamba nézni, és a másikra teszem ilyenkor a felelősséget. Volt, hogy mondjuk itt az oldalon, privátban kaptam a fröcsögést, és még napokig is képes volt zaklatni, a végén már könyörgött, hogy öljem meg magam, amiért ilyen beképzelt vagyok. :D


Szóval: Miért baj, ha egy nő a saját értékrendje szerint ítéli magát, és nem veszi magára, ha egyeseknek csak szexre kellene, és nem gondolja magát egy szinten félig írástudatlan, igénytelen, bunkó segédmunkásokkal azért, mert tömegesen kezdeményeznek nála ilyenek?



2020. dec. 6. 15:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem a világot okolom, csak a genetikát. Aminek te, a kérdező és a többi hasonló nő köszönheti a piszok nagy szerencséjét, ha úgy jobban tetszik, válogatási lehetőségét. És aminek én köszönhetem a szerencsétlenségemet. Persze elhiszem, hogy sértené az egot beismerni, hogy nem, nem ti csináltatok valamit hú de qrva jól, tehát nem ezért jött össze a megfelelő pár, ahogy természetesen én sem azért rohadok meg örökre egyedül, mert valamit végtelenül sz*rul csinálok.
2020. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!