Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar egyeseket az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar egyeseket az, hogy ha egy nő nem fogja aszerint behatárolni a saját értékét, hogy milyen férfiak próbálkoznak nála, meg mire kell nekik?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy pl. leírja egy nő, hogy sok alja férfi próbálkozik nála, akkor jönnek, hogy azért, mert az a szintje, fogadja el.

Vagy ha csak szexre kell egy vagy több férfinak, akkor nézzen magába, mert azért van, mert másra nem jó, vagy olyanokkal próbál összejönni, akikhez képest egy rakat senki, így persze, hogy csak arra kell. Sokszor látok ilyen kommenteket.

Nem egyszer kaptam gyűlölködést, ha leírtam, hogy nem fogok magamba nézni, és a másikra teszem ilyenkor a felelősséget. Volt, hogy mondjuk itt az oldalon, privátban kaptam a fröcsögést, és még napokig is képes volt zaklatni, a végén már könyörgött, hogy öljem meg magam, amiért ilyen beképzelt vagyok. :D


Szóval: Miért baj, ha egy nő a saját értékrendje szerint ítéli magát, és nem veszi magára, ha egyeseknek csak szexre kellene, és nem gondolja magát egy szinten félig írástudatlan, igénytelen, bunkó segédmunkásokkal azért, mert tömegesen kezdeményeznek nála ilyenek?



2020. dec. 6. 15:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg azért zavarja őket, mert ők akarnak manipulálni, lehúzni, mint itt páran. De attól még, hogy valami átlag alatti 50 éves csávó rám ír, hogy akar valamit, bár van párom, nem az előbbi fog beárazni, hanem én magamat. És valószínűleg nekünk lehet igazunk a kérdezővel, hiszen a megfelelő ember már mellettünk van.

Sajnos kérdező van egy alja réteg, aki bárkinél képes tenni egy próbát, tök mindegy, ki az. Ez téged nem minősít. Ez olyan, mikor a munkások minden nőt képesek fütyüléssel üdvözölni, ami inkább ijesztő, mint vonzó. Ha beszólnak, ha bármit tesznek, az nem a te hibád, ez az ő szintjük, ahogy reagálni tudnak. Mint a kedves 5-ös is a húspiac-ideológiájával, ahol mindenkit be lehet árazni, csakhogy azt nem szabad elfelejteni, hogy az egyén szubjektíven értékel.

Vegyünk X átlagos nőt, elvisszük egy modellekkel teli buliba, az értékelés igen szar lesz, de ha ugyanezt a nőt az átlagos buliba visszük vagy a kevésbé előnyös külsejűek mellé más-más érték fog kijönni.

2020. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
A szubjektivitás egy szintig igaz. Ugyanolyan korú vagyok, mint a kérdező. És nekem is meglesz lassan a 7 év - full egyedül, b*szatlanul (én sem "mentem el" a legalja kategóriával...). Nos, itt már szó sincs szubjektivitásról, objektíven nagy büdös nulla a piaci értékem, sőt, negatív tartományba esik, ergo nekem kellene fizetnem (szó szerint, készpénzzel), hogy kelljek. Ennyit arról, hogy kinek van igaza.
2020. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen hozzáállással Johnny Depp is lehetnél, ordít rólad az önutálat, persze, hogy nem értékelnek..
2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
13-as sem nő. :D Annyira átlátszók vagytok, mert az (incel) szóhasználatotok ugyanaz marad "piaci érték, húspiac, baxatlan" sorry folks.
2020. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15-ös, imádom, hogy egyesek még a nememet, sőt, a külsőmet is látják a szavaimból. Varázslat, vagy zseni vagy, ez tudományos áttörés. Szabadalmaztasd mindenképpen, az FBI imádni fogja. :D
2020. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Juj baszki, bocsi, elnéztem. Én az előtte levő vagyok. Ne hariii. :D
2020. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%
15: De, nő vagyok. Csak nem olyan ostoba, hogy higgyek a nagyon népszerű, légy mindig pozitív, szeresd magad, mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád jellegű maszlagokban. Szeretem a nyers tényközléseket. De látható, hogy ez a többi nőnek baromira csípi a szemét, önutálatnak minősíti azt, ami egyszerűen csak reális stb. Mégis ezek az önáltató, illúziókért és csillámporos elképzelésekért rajongó egyedek kellenek, erre van igény. Ja, bizonyára még véletlenül sem azért, mert ők szépek... És mint ismert, ha egy nő szép, akkor lehet bármilyen, többek között a gondolkodását tekintve is, belefér a szabópéter-oravecz-coelho vonal is, minden. Csak legyen bájos pofika, kerek mellek, fenék, combok...
2020. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na, és vajon miért a pozitív kell és nem egy negatív aurát árasztó sárkány? Lehet gondolkodni.
2020. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a 18. hsz-om utolsó mondatában. Lehet tagadni persze, de akkor is így van, ezek számítanak. És nem, még mindig nem "negatív sárkányságról" van szó, csupán realizmusról a bárgyú hurráoptimizmus-kötelezőpozitivizmus-justsmile attitűd helyett.
2020. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Oké, én itt végeztem. Akkor maradj egyedül és okold a világot! Menj szembe az összes kocsival, hiszen itt mindenki hülye csak te vagy helikopter. :D
2020. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!