Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nàrciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy nàrcisztikus fèrjel, hogy vègre letegye az elnyomàst ès az önzösègèt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

19-es, az én narcisztikus párom minden volt, csak jó pasi nem, senki se értette én mit látok benne, az elején kedves volt és figyelmes, és amihez a legjobban értenek olyan arcát mutatta, hogy elhitette velem ő az igazi számomra, így engem ez megfogott, majd két három hónap után jött az igazi énje. Adtam még neki pár hónapot, mert nem tudtam, hogy létezik ilyen személyiségzavar, előtte még nem találkoztam ilyennel, nagyon ügyesek, mert mikor érzik hogy rezeg a léc, akkor löknek egy kis szeretet csontot és akkor azt hiszed hogy minden rendben lesz, hogy mégse egy önző, szívtelen ember, de rá kell jönni, hogy de bizony ő ilyen és nem fog változni, hibába próbálsz vele beszélni, nem lehet. Szakítottam.

A mostani párom, aki már a férjem az első helyes barátom volt és ő a legnormálisabb férfi, akit ismerek. Kedves, figyelmes, odaadó, aki ki tudja mutatni és mondani az érzéseit és akinek én és a kislányunk vagyunk az elsők.

2020. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan meg akarsz változtatni egy nárcisztikust?Atya ég.
2020. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hagyd el. Ha nem akarod, akkor egy pacsi naponta. Péklapáttal az arcába.
2020. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnézitek azt a sok sz.r magamutogató nőszemélyt instagramon. Azok már túlmutatnak a nárcizmuson is, azok szerintem eladnák a saját anyjukat 2 lájkért. Pont mint a politikusok, csak azok pénzért, ezek meg önimádatért. Ki is a nárcisztikus akkor? A nők 99%-a, önimadát, önteltség, másik emberek lenértékelése, önbecsülésrombolás. Van itt miből válogatni. Azt a végén mindig kiderül egy-egy ilyen nyomorult még annyit sem ér mint egy darab bot az erdőben.
2020. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 acelsziv ***** válasza:
96%
24: ne zavarjon, hogy egy konkrét emberről és helyzetről van szó. Senkit nem érdekel az elmebezwg fröcsögésed.
2020. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hű, micsoda szakértők válaszolgatnak itt. :D Egyik szerint a nő a hülye, hogy összejött egy ilyen pasival, aztán még nyavalyog is, a másik meg összemossa a sérelmeit a nárcizmussal.
2020. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!