Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nàrciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy nàrcisztikus fèrjel, hogy vègre letegye az elnyomàst ès az önzösègèt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Válni. Ennyit.
2020. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Minden férfi nárcisztikus
2020. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Minél hamarabb válj el, ha teheted és még lehet boldog életed. Ne ragadj bele, ha még nincs közös gyerek, lehetőleg ne ..

nekem ilyen van.. és már minden túl késő.. túl sok év elment, és 3 gyerek..

ha tudsz menj minél hamarabb, kezdj új életet és figyelj a jelekre olvass róla nehogy újra ilyet válassz.. de valszeg nem fogsz tudni könnyen megszabadulni ebből.

2020. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szeretői kapcsolatba sétáltam bele így fiatal lányként. Jött az oh persze téged szeretlek címszóval na meg nem vagyunk együtt már stb. Na mindegy is, másfél év múlva leléptem mert már a hambimat is kihajította a kocsi ablakán ha nem ettem meg amikor ő akarta. És volt hogy nekem támadt mert nem adtam neki igazat. Anyám anno apámmal ugyanígy járt, csak neki több 10 évig kellett elviselnie. Hagyd el amíg nem késő.
2020. dec. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet kezdeni egy nyafogó feleséggel, aki képtelen felismerni, hogy a párja nárcisztikus, így hozzá megy, majd minenki más hibás, csak ő nem?
2020. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy narcisztikus párom, 32 éves volt. Nem kívánom senkinek azt a lelki terrort, amiben tartott. Pár hónap után szakítottam, de nagyon nehezen vette tudomásul, hiszen ő tökéletes én meg egy szar ember vagyok. A nárcisztikus embereket nem tudod megváltoztatni, nem tudsz rajtuk segíteni, mert ők nem veszik észre, hogy hiba lenne bennük, iszonyat elnyomják, földbe döngölik a másikat, menekülni kell tőlük.

29N

2020. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos pont arra van szüksége a kérdezőnek, hogy őt hibáztassátok azért, amiről amúgy nem is tehet
2020. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így alakult, hogy belesétáltál a csapdájába, csak egy út maradt, ami nem tesz teljesen tönkre: válj el. Nem tudod megváltoztatni, hiszen ezek az emberek a legritkább esetben (de inkább soha) látják be, hogy mégsem olyan tökéletesek és segítség kell nekik. Mivel ennyire ellenállnak és még képesek betámadni a másikat eléggé halálra van ítélve a gyógyításuk.
2020. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
1%

De tudlak sajnálni benneteket!


Ugye ez az a vonal aki: a kisugárzás,a belsö értékek,a külsö a minden fontos!!A merce!!a 10 böl 10 es nincs is,mert csak 7 töl kezdödik, igenyek,amit kevesen ütnek meg,A válogatás..


Aztán meg jönnek picsogni,hogy a királyfi megsem az igazi ö!!

2020. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz egy nárcisztikus emberen segíteni. Jó nagy ívben el kell őket kerülni ,bár már a kérdésből látszik,hogy áldozat típus vagy és eszed ágában sincs elhagyni .
2020. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!