Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el végre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el végre, mi lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Volt már jó pár fiú akibe szerelmes voltam, vagy csak valamit éreztem iránta. De most teljesen mást érzek egy srác iránt. Ez nem szerelem, hanem valami olyan kötődés amitől nem tudok szabadulni. Mind külsőleg mind belsőleg. Tudom, hogy nem járhatok vele (1. nagyon jó barátok lettünk, 2. meg van köztünk kb. 50 km ami neki "sok", én meg nem szeretem ezeket a kifogásokat..) Ha strandon vagyok ha csak az utcán. Mindenhol őt keresem, vagy legalább is olyan kinézetű embert aki nagyon, de nagyon hasonlít erre a fiúra. A strandon is láttam egy srácot.. Mind testalkat, mind arc.. Még fülbevalója is pont ugyan ott volt és ugyan annyi mint a "Barátomnak" de mégsem Ő volt. Mi lehet ez? Már szinte kellemetlen, hogy azért nincs fiúm mert másra egyszerűen alig tudok ránézni ha nem barna rövid haj, barna szem, meg az a kinézet..


Ha lehet értelmes válaszokat. :)


17/L


2010. júl. 9. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem beleszerettél.mindenkiben őt keresed, csak őt látod mindenkiben. nem könnyű, de próbáld elfelejten, ha ő nem akar kapcsolatot. tudom nagyon könnyen magyarázok, de nem hszem hogy lenne más megoldás erre...
2010. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!