Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejthetném el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el végre?

Figyelt kérdés
már lassan 4hónapja,h szakitottunk a barátommal!Január közepén kibékültem pár napra!És mikor kibékültünk azt mondta,h szeret és h eddig is szeretet!másnap mikor oda került a sor,h szex akkor megkérdeztem tőle,h csak erre kellek?és akkor ő hozzámvágta,h igen!de mikor elbúcsúztunk akk megint csók rá kétnapra találkoztunk és akk magától megint megcsókolt!kb egy hónapja összejöhetett egy csajjal akivel az idő alatt találkozgatott mikor mi szakitottunk meg előttem ismerte meg!mikor mi kibékültünk azt mondta,h nagyon elege van a csajból!ma találkoztunk intett,de olyan fura volt!mikor meglátta,h jövök vele szemben úgy nézett mint aki soha nem látott!mióta szakitottunk volt már 1kapcsolataom de nem tudtam felejteni!arra vágytam h az exemmel legyek és h ő csókoljon!Szerintetek vmit csináljak?Őszintén nem akarom elfelejtetni!minden vágyam h újra együtt legyünk!!ÉS annó tényleg csak azért békült ki velem?vagy miért jöhetett össze a másik csajjal?
2010. márc. 1. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
idő..idő.idő
2010. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
azert mert te terhes vagy
2010. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék terhes?:O
2010. márc. 1. 13:52
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert nyilvanvalo jelei vannak: hatarozatlansag, tanacstalansag, megkerdezted tole hogy csak sexre kellesz neki, raadasul az anya feszekteremto osztonei is beindultak, vissza akarod kapni. Vegyel mindenkepp minel elobb egy par tesztet. Tutti terhes vagy
2010. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtatlak,h 100%ig biztos vagyok benne,h nem vagyok terhes!a határozatlanságom csak azért van mert nem tudom,h mi is zajlik körülöttem!!!
2010. márc. 1. 16:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló csak viccelt, minden kérdéshez odaírja ezt :) Egyébként szerintem azért mondta hogy csak a szexre kellesz neki (mármint hogy Igen) mert megkérdezted tőle. A férfiak néha már unják hogy a párjuk/szerelmük/barátnőjük/ágyasuk mindig ezt kérdezi és inkább rávágják hogy igen, mintsem hogy fél órán át kelljen nyugtatgatni a nőt hogy: Jajj dehogy is, okos vagy, szép vagy, aranyos vagy, a belsőd miatt szeretlek stb.

Egy férfi

2010. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sztem is csak azért mondta, h megkérdeztem!De akkor miért jöhetett össze a csajjal,holott azt is mondta, h elege van belőle??!!Meg,h nem kell neki csaj,mert fáj, neki ami velünk történt és,h nagyon szeretett ezért nehéz lesz felejtenie!
2010. márc. 1. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyilvan azert mert a masik csaj viszont nem terhes
2010. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tanácsokat kértem!Nem pedig a bunkó,hülye beszólásokat,h te terhes vagy a másik meg nem!Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne is irj sehogy se!kösz!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 2. 14:05
 10/14 anonim válasza:
Én azt tudom neked tanácsolni, hogyha tényleg akarod a volt barátodat, akkor ne keresd egy darabig!1-2 hétig...Továbbá mondd meg neki, hogy ne szórakozzon veled, mert neked az nem jó!Ha felajánlja, hogy barátok legyetek akkor mondd meg neki, hogy az neked nem menne mert, hogy te még mindíg szereted!Ha feljánlja, hogy találkozz vele tedd meg, de nagyon rövid időre, max csak 1 órára!Ha keres téged rendszeresen az annak a jele hogy szeret téged! 19F
2010. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!