Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok még egy esélyt valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok még egy esélyt valakinek, aki egyszer már elbizonytalanodott?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején voltunk, másfél hónapig voltunk csak együtt (de kb.4X tudtunk csak találkozni ezidő alatt). Ő egyre furábban kezdett el viselkedni, kezdett ellökni magától és ridegen viselkedni velem. A végén pedig kiderült, hogy nem tudja készen áll-e egy kapcsolatra. Azt mondtam, hogyha a kétely megjelent, és bizonytalan akkor ennek nem sok értelme van, szóval szakítottam vele. Azóta eltelt 4 hónap, most újra megkeresett, hogy folytassuk. Nagyon hiányzik, és együtt szeretnék vele lenni, de a történtek után nem tudok benne megbízni. Félek, hogy megint szórakozni akar csak. Szerintetek mi lenne a helyes? Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2020. dec. 14. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az okot miért nem mondta meg ahelyett, hogy ellökdös magától, amíg te nem dobod ki? Nekem ez így sunyi akkor is.
2020. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Persze, és igazad van ez abszolút az volt. Nem tartom egyenesnek és neheztelek rá emiatt, nem volt korrekt, hogy nem mondta el már az elején. Emiatt nincs meg a bizalom jelenleg a részemről.
2020. dec. 15. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!