Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 5/10-es külsejű nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 5/10-es külsejű nőt egyszer megdugott egy 9/10-es férfi, aki aztán nem jelentkezett többet, onnantól ez a lány azt fogja gondolni, hogy külsőre a 9/10-es pasik az ő szintje?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 09:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
3: Engem inkább az vígasztal kicsit, hogy azok a nők, akik kikosaraztak, még most, 4-5 év múlva is egyedül vannak. A hiba nem ( vagy nem csak) bennem volt.
2020. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%
10. Dagadt és rúsnya vagy , téged azért nem akarnak.
2020. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Miért gondolod, hogy ha egy nő kapcsolatot akar, akkor a külső az egyetlen szempont?

Amúgy meg ha egy átlagos nő kiírja társkeresőn, hogy csak szexet akar, bőven válogathat a jelentkezők közt, és lesz benne helyes, izmos pasi is bőségesen. Miért szexeljen olyannal, aki nem az?

2020. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%

Engem inkább az vígasztal kicsit, hogy azok a nők, akik kikosaraztak, még most, 4-5 év múlva is egyedül vannak. A hiba nem ( vagy nem csak) bennem volt.


Rengeteg ilyen nővel találkoztam, próbálkoztam be és legtöbb elutasított. És tényleg ránézve a facebookjukra még 5 év után is ezeknek a java egyedül van. Töltik fel a szingli képeiket hetente, de már nem kapnak 2-300 likot, hanem 100 alatt. De erőltetik még mindig magukat 35 körül is.

2020. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

Először is, akinek egyetlen egyszer volt egy zátonyra futott viszonya egy 9/10-es pasival (bár, kinek mi a 9-es), az tök mind1, hogy néz ki, onnantól kezdve az ilyen frusztrált kanok retorikája szerint egyből egy kis szerencsétlen 5/10, akit egyszer megdugott a nagy, hatalmas alfa tévedésből, és onnantól álljon csak le a "saját kategóriájával", ha normális kapcsolatot akar. Saját magam tapasztaltam, hogy ebben valójában ilyen fordított logika van. :) Így akartok nőt szerezni, hátha majd leáll veletek, vagy mi?


Ja, és kb. olyan pasit kapok, amilyet akarok, mégse volt 30-40 like-nál több a képeimen, mivel full intovertált vagyok, alig ismerek embereket és sose jártam el bulizni, 1-2 közeli barátommal találkoztam néha és ennyi. :D

Ja, és hogy jó ideges legyen a fajtátok: Elutasítottam szerintem több 100 pasit, pedig még társkeresőn sem voltam soha.

2020. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

"Eleve miért kezdene egy jóképű pasi csúnyább nővel, ha bárkit megkaphat?"


Van ilyen ismerősöm. A legrondább csajok kivételével tényleg mindenkit megdug, miközben bárkit megkaphat.


Nem tudom, hogy mi motiválja, azt viszont tudom, hogy többször hallottam már 1-1 hódításától, hogy mekkora mocskok a férfiak, mert mindenkit csak lefektetnek, és lelépnek.


Ilyenkor vissza szoktam kérdezni a csajnak, hogy miért általánosít 1db ember alapján, a legtöbb férfinek nagyon nincsneke egy éjszakásai mert egyszerűen nem elég jóképű hozzá. Erre még sosem kaptam értelmes választ, csak azt, hogy de akkor is minden pasas mocsok...

2020. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

#16 Saját magadat lőtted bokán, azért nem kaptál értelmes választ. Idézlek:

"a legtöbb férfinek nagyon nincsneke egy éjszakásai mert egyszerűen nem elég jóképű hozzá."

Ezzel azt állítottad, hogy minden férfi egyformán mocsok és sok nővel akar szexelni, csak van aki ronda és neki nem sikerül. És akkor már rögtön őt kéne választani? Ha ugyanolyan jellemtelen görény, de még csúnya is? Szép kilátások.

#12 Te meg benézted, küzdősportolok, jól nézek ki. Csak válogatok és így másodjára még feljebb mentek az igényeim, de nem gond, egyedül is jól elvagyok. Várni tudok. Amúgy sok jó pasit utasítok el, nálam klasszisokkal jobbakat, pont mert látszik már az adatlapjukon meg a beszélgetéseken, hogy nagyképű tökfejek.

Én főleg belsőre válogatok, ugyanis a nőknek azon rétegéhez tartozom, aki még hisz a tündérmesékben.

2020. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

" Töltik fel a szingli képeiket hetente, de már nem kapnak 2-300 likot, hanem 100 alatt. De erőltetik még mindig magukat 35 körül is."


Aha.

Te meg vársz a szezon végi leárazásra, mi?

2020. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez pontosan így megy.


Aki azt kérdezi, hogy egy 9/10-es pasi miért dugna meg egy 5/10es nőt:

azért, mert mi, férfiak messze nem vagyunk olyan válogatósak, mint a nők.

Ha meg lehet dugni egy átlagos, vagy kicsivel átlag alatti nőt, akkor persze, hogy megdugjuk.

Az már más kérdés, hogy kapcsolatra nem kell, mert annyira nem jó.


Csak hát a nők idióták, azt hiszik, hogy ha egyszer megdugja őket egy náluk sokkal magasabb szintű férfi, akkor igazából meg tudnák hosszú távra fogni, csak mindig megmagyarázzák maguknak, hogy véletlenül épp egy paraszt fickót fogtak ki, de majd csak kifognak egy normálisat ugyanebből a szintből.


Hát elárulom, hogy nem az a baj, hogy véletlenül pont egy parasztot fogtál ki: az a baj, hogy nem vagy elég jó ahhoz, hogy megfogj egy ilyet hosszú távra :D

2020. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19: Mi az összefüggés a "dugnám " és a "kapcsolatra nem" között? Azt dugnád, akit vonzónak látsz annyira, hogy felálljon rá. Ha emellett oké a személyisége, akkor miért nem kapcsolat? "Mer mitmond a szomszéd?" Kit érdekel?
2020. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!