Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 5/10-es külsejű nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 5/10-es külsejű nőt egyszer megdugott egy 9/10-es férfi, aki aztán nem jelentkezett többet, onnantól ez a lány azt fogja gondolni, hogy külsőre a 9/10-es pasik az ő szintje?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 09:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20

Te nem érted, hogy működnek a férfiak. Szokták mondani, hogy lyuk-lyuk, és bár ez eléggé ki van sarkítva, de van benne némi igazság - egy ürítésre majdnem bármilyen "lyuk" megfelelő, márpedig a férfiak ürítési kényszere határtalan - ez van evolúciósan belénk kódolva.

Úgyhogy ha nagyon adja magát egy akár csak 4/10es csaj, akkor miért ne dugnánk meg?

De járni eszünkben sincs vele.

2020. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21: Férfiként kérdeztem. Mindegy.
2020. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Úgyhogy ha nagyon adja magát egy akár csak 4/10es csaj, akkor miért ne dugnánk meg?


Csak éppen egy 10/4 es, éppen csak átlagot megütő nőnek is néha befigyel egy lyuk-lyuk alapon vadászó jóasi, aki éppen az övét tömné meg. Utána a nőnek fejébe száll a dicsőség, h bakker, ha ennek jó voltam (akér egy menetre), akkor nekem innentől kezdve csak ilyen kell. Aztán mivel 10/9 szer nem is pasik fognak betalálni nála, hanem 10/4-5 átlagJóskák, így jön a sok sok elutasítás és a szokványos általánosítás, hogy nincs rendes pasi (nincs jópasi, a többit levegőnek nézik).

2020. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

És olyankor mi van, ha voltam egy tipikus, szoknyapecér, izmos modellcsávóval, akinek vszeg csak laza kapcsolatra/szexre kellettem (nem derült ki biztosra, mert előbb szakítottam vele meg mindent, mivel paraszt volt velem + frusztrált h.ülyegyerek). Voltak, akiknek elmeséltem ezt pl. a neten, és rögtön ezzel jöttek, hogy nehogy még egyszer ezt a szintet keressem, mert soha nem kellenék komolyra ilyen férfinak. Egyébként mitől képviselne magasabb szintet? Mert modellkedik, meg megvolt neki x számú nő? :D

Ezért mondom, hogy arra is jöttök, hogy 5/10-es meg úgyse kell, akinek egyszer is volt ilyen félresiklott viszonya egy ilyen "szuperhímmel". Szóval sokszor fordítva ültök a lovon.

Olyan is volt, aki finoman szólva nem volt jó pasi, mégis szerinte én csak átlagos, középszerű nő vagyok, csak mert neki pont nem vagyok az esete - ő bevallottan a szőkített, szilikonos, nagyon ribisen öltöző plasztiknőkért volt oda, kifejezetten bejött neki a kacsaszáj is, én pedig nagyon nem ez a kategória vagyok (de nem is a szomszédlány típus). De mégis úgy gondolta, hogy azért, mert rajtam nincs műszempilla, és kiló vakolat meg egyebek, ezért én kis közepes csaj vagyok, és ő kegyesen leadja a szintet, mert majd velem komoly kapcsolata lehet, mert azoknál a nőknél, akik neki fullosnak számítanak, úgysincs esélye, de engem "tudna szeretni". Aztán csodálkozott, hogy a hatalmamban álló legmegalázóbb módon utasítottam vissza, és jöttek az örökre egyedül megrohadást kívánó mondatok, meg stb.


Nos, mégis kellek még a modellfiúkánál jobb pasinak komoly kapcsolatra, szóval nem a másokba belerúgni vágyó, torzult lelkivilágú fanyalgóknak van igaza.


Tudom, hogy nem belőlem áll a világ, én csak egy példa vagyok a sok különféle esetből, de szerintem a lényeg az, hogy mindenki úgy válogat, ahogy akar, aztán vagy talál olyat nagy nehezen, aki megfelel, ha pedig nem, az is az ő dolga, de azt ne várja senki, hogy azért majd bármit változtatnak a nők a társkeresési/szexuális szokásaikon, mert egyesek duzzognak.


Egyébként ha választanom kellene, hogy örökre 9/10-es pasik kapcarongya leszek vagy pedig számomra 5/10-es pasi párkapcsolatra, akkor minden további nélkül az elsőt választanám.

De az a szuper, hogy nem kell választani. ;)

2020. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!